יוצאים למסע לארץ המובטחת

מאת רובי לוי | מכבי חיפה פותחת עונה ברוממה. הירוקים עם ברק פלג על הקווים, יארחו את עירוני רעננה. פלג: "מקווה לפתוח ברגל ימין" 

לאחר השביתה הממושכת, תצא הערב (רביעי, 19:00) מכבי חיפה לקרב הראשון, בדרך לחזרה לליגת העל. חניכיו של ברק פלג יארחו ברוממה את עירוני רעננה. הירוקים מציגים סגל חדש לעומת העונה החולפת. הירוקים אמנם ניצחו ברוב משחקי האימון שלהם, אך הערב זהו המבחן הראשון. בצד הירוק פלג בונה על השילוב בין השחקנים הצעירים דוגמת דניאל קופרברג לשחקנים הותיקים יותר דוגמת ווילי וורקמן, שנשאר במדים הירוקים זו העונה השלישית ברציפות. היריבה לא תגיע לשמש תפאורה וגם לה יומרות העונה בליגה הלאומית. עד הקיץ האחרון היה זה מאמן הירוקים, ברק פלג, שאימן את הקבוצה. גם צמד שחקני הרכש של מכבי חיפה, סמי גיבנס וגיא לביא שיחקו בעונה החולפת במדי רעננה.

פלג שכבר הצהיר לא אחת שהמטרה היא עלייה לליגת העל, יודע שזהו לא סיפור פשוט. הליגה הלאומית היא ליגה תחרותית מאוד, ולא מעט קבוצות נבנו במטרה לעלות ליגה. המאמן הירוק התייחס בתחילת העונה לנושא ואמר: "לא כל כך מכירים את הליגה הלאומית, היא מאוד מעניינת ומרגשת, היא על טהרת הישראלים.  הרבה קבוצות העונה השקיעו כסף כדי לעלות ליגה, לא מעט שחקנים בכירים ירדו לליגה הלאומית - יש 5 קבוצות שמסמנות עלייה, מי שחושב שקבוצה שירדה מליגת העל באופן אוטומטי תעלה, הוא טועה. לכן נצטרך להישאר צנועים. זו ליגה מאתגרת, מעניינת ולא פשוטה."

מאמן הקבוצה ברק פלג התראיין לאתר הרשמי לקראת המשחק ואמר: "אנחנו שמחים לחזור לשחק כדורסל ולפתוח עונה בהיכל הביתי שלנו, רוממה. ברמה האישית ישנה פיקנטריה לשחק נגד קבוצה שאימנתי בשלוש השנים האחרונות. אנחנו מקווים לפתוח את העונה ברגל ימין".

גם קפטן הקבוצה, ווילי וורקמן התראיין ואמר: "זה תמיד מרגש לפתוח עונה חדשה בטח כשהיא מתחילה בבית. חיכינו מספיק ואנחנו באים מלאי מוטיבציה לקראת המשחק. אני קורא לקהל הירוק לבוא ולדחוף אותנו".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.