"אם ההר לא יבוא אל מוחמד"

גילור בירוק | שמעון גילור מסכם משחק, על רגשות מעורבים שחקני הבית וחסורנם של הקופים הירוקים ביציע 

1. את הויכוח הזה אני מנהל בעיקר עם עצמי כבר מתחילת העונה. מדוע עם עצמי? מפני שאין לי , בהיותי בסה"כ אוהד שהבנתו לקויה, דיבור עם הצוות המקצועי. אני טוען שיש לנו אחרי שנים רבות חלוץ תוצרת בית שיכול וצריך לתת מספרים משמעותיים. ומהיכן תבוא לידי ביטוי במקסימום יעילות היכולת הזו ? מהאמצע! רוטן וחבר מרעיו מתעקשים שדווקא מימין. אמש מוחמד עווד שיחק 9 אמיתי רק מהחילוף של ויסמן. מי שלא ראה שזה עושה הבדל –שיקום.

2. נטע לביא ממשיך להפתיע אותי לטובה. אך אין ביכולתו, משופרת ככל שתהיה, לפחות בשלב זה, לייצר גם איום על השער ו/או להוליך ביעילות התקפה מתפרצת. עליו להחליט וכמובן לעבוד על כך קשה לרבות אימונים אישיים רבים וסזיפיים. או ש.. או ש.. .  ירצה לעלות לליגה של הגדולים זה בהישג יד (ולא להתבלבל ייקח שנה + במקרה הטוב). לא ירצה, יאבד את מקומו מהר. לאורך זמן לא ניתן להסתפק במוטיבציה, תנועה ,לחימה ונוכחות. צריך הרבה יותר.

3. אהבתי לראות קבוצה משופעת בשחקני בית ומחוייבת. אך שחקן לא צריך להשתייך למכבי חיפה הבוגרת רק בגלל שגדל כאן. שלומי אזולאי, רז מאיר ושון וייסמן יכולים לטעמי להיות במקרה הטוב מחליפים לגיטימיים. לצערי הם (ואני מאד עדין) לא מספיק טובים בשביל ללבוש את חולצת ההרכב הראשון שלנו, אם בכלל.

4. כן או לא לגיטימי ,שווה ויכוח. כן או לא צודק, גם נתון לדיון. לא ניתן להתווכח עם עובדות. העדרם של 'הקופים הירוקים' הורגש. אוהדי הפועל תל אביב ניצחו אותנו בכל פרמטר. למזלנו במגרש (הפעם הזאת) זה היה ההיפך.

5. אחרי ניצחון שמגיע בתום בצורת ארוכה, איני רוצה להיות "משבית שמחות". יחד עם זאת היה ברור לכל אחד מאתנו שסנונית אחת אינה מבשרת את בוא האביב. איני יודע, אם ומתי רוטן יעזוב אותנו. איני יודע מי יחליף אותו במקרה שכזה. נסעתי הביתה ברגשות מעורבים וממילא זה לא תלוי בי אישית או בנו האוהדים. אין לנו ולא תהיה קבוצה אחרת לאהוד. המשחק נגד בית"ר ירושלים חשוב מכדי שננצל אותו לחרמות ונידויים. ביום ב' הבא האדמה בנאות פרס צריכה לרעוד וזה כן תלוי בנו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.