שחר: "יהיו שינויים"

מאת רובי לוי | לא שקט במכבי חיפה, עשרות אוהדים המתינו לשחקנים ולנשיא. שחר לאוהדים: "יהיו שינויים". נגיעת יד בשער של רעננה אריק חיימוביץ': "השער היה צריך להיפסל"

יענק'לה שחר לאוהדים, "יהיו שינויים". עם סיום המשחק של מכבי חיפה מול הפועל רעננה, חיכו עשרות אוהדים ביציאה והחלו למחות נגד הקבוצה והישגייה. שיצא נשיא ובעלי הקבוצה יעקב שחר, גם הוא לא נותר חף מקריאות נגדו. הנשיא בחר לגשת לקהל וכאמור אמר להם, "יהיו שינויים". הערכות הן כי מעמדו של פרד רוטן עדיין יציב ולא צפויים זעזועים בקבוצה. לאחר פגרת הנבחרות תארח מכבי את מכבי נתניה בסמי עופר, הפסד או תיקו עלול לגרום לזעזוע בקבוצה.
צילום: האתר הרשמי.
מאמן הקבוצה פרד רוטן נשמע די בטוח בעצמו ואמר בסיום המשחק: "אני מבין את הכעס של הקהל, אבל אני מאמין בעצמי, אם לא הייתי מאמין לא הייתי נשאר כאן עונה נוספת."

בקבוצה הושמעו לא מעט טענות נוכח החילוף שבחר לעשות רוטן כאשר הוציא את אזולאי והכניס במקומו את עאיד חבשי. שחקן נוסף שגורמים בקבוצה מאוכזבים ממנו הוא שלומי אזולאי, שמקבל המון קרדיט מהצוות המקצועי אך לא מצליח להחזיר להם על המגרש.

ובתוך כך, לפי צילומי הטלויזיה, השער שכבשה הפועל רעננה נכבש לאחר נגיעת יד של בן והבה שהסיטה את הכדור לעבר כובש השער. השופט הבינלאומי אריק חיימוביץ' בשיחה עם חיפה ספורט התייחס לנושא ואמר: "קשה לקבוע על פי התמונה, אך כעיקרון אם נגיעת היד נתנה יתרון להפועל רעננה, אזי השער היה צריך להיפסל."
צילום: מסך.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.