מי יחלץ את העגלה? /שמעון גילור

גילור בירוק | תפסיקו להתנשא ודברו אלינו בגובה העיניים. תנמקו, תסבירו, תשתפו. היינו כאן לפניכם ונהיה אחריכם

1. שוב חזרנו הביתה בשעת לילה מאוחרת (תודה למנהלת הליגות ולזכייני השידור שממשיכים בעקביות להעדיף תמיד את אוהדי הכורסא על פנינו) רותחים מזעם ומתוסכלים ועצובים ועייפים ומותשים נפשית. למה אנחנו, הדיוטות שאינם אנשי מקצוע בכדורגל, רואים בעליל , דברים שסוללת מאמנים, מנהלים טכניים ואנליסטים, ועוד כל מיני עוזרים למיניהם לא מסוגלים לראות ? כל מה שכתבנו והתרענו מתרחש ! התרענו שיציאה לחופשה של 5 ימים אחרי רעננה במקום לעשות את ההיפך ולהגביר אימונים תפגע בנו, התרענו שהמאמן הזה אינו מסוגל לנהל משחק, התרענו מפני התופעה של ספיגה בדקות הסיום (מלבד השער המקרי של בני יהודה כל השערים שספגנו היו בדקות הסיום!) שמצביעה גם על ליקוי בכושר הגופני ועוד ועוד.

2. ואולי אתם שם "למעלה" רואים דברים אחרים. אז תפסיקו להתנשא ודברו אלינו בגובה העיניים. תנמקו, תסבירו, תשתפו. היינו כאן לפניכם ונהיה אחריכם. הקבוצה שמפרנסת אתכם כל כך יפה אמנם בבעלות יענקל'ה אבל היא לא שווה כלום בלעדינו. מבחינה מוסרית ואתית, אתם חייבים דין וחשבון גם לנו. ואם לא מתאים לכם –לכו מכאן!

3. בתוך החשכה, היה גם קרן אור ולעולם נעדיף פירגון על פני ביקורת. הכוונה לנטע לביא שנתן הכל ונלחם והשתדל ואפילו גילה פה ושם ניצוצות של כדורגל.

4. אם אומר שיש לי את הנוסחה ליציאה מה"ברוך" ,אעשה שקר בנפשי. כמו רבים אחרים, גם לי אין מושג מהם המהלכים הנחוצים כעת (מלבד החלפה הכרחית של המאמן) כדי להבריא את מכבי חיפה. הבעייה היא שלא נראה לי שלינקל'ה יש פתרונות. מיום ליום, אני נוטה להסכים עם אלה שרוצים לראות מישהו אחר מנהיג את הספינה. מאחר שלא נראה ששחר רוצה למכור את הקבוצה, האיש היחיד שיכול בבעלות הנוכחית לקחת את המושכות ולחלץ את העגלה מן הבוץ הינו עוזי מור.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.