פתיחה חלומית להפועל

מאת רובי לוי | ניצחון גדול לעופר רחימי וחניכיו במחזור הראשון של הליגה הלאומית, 101:82 בכפר סבא. יאנג הצטיין עם 31 נקודות, בשבוע הבא דרבי

פתיחה חלומית להפועל חיפה עם ניצחון חוץ חשוב בכפר סבא מול הקבוצה המקומית, 101:82. האדומים שהגיעו למשחק כשהם לא ממש מגובשים לאחר ההצטרפות המאוחרת של צמד שחקני הרכש יאנג ואלן, הציגו משחק מרשים וניצחונם לא הוטל כלל בספק למן פתיחת המשחק. האדומים נהנו ממשחק פשוט הירואי של ג'אמר יאנג שקלע XX, מהם 23 בחצי הראשון! גם ג'פרי אלן הציג משחק טוב לאחר חצי ראשון מנומנם. הפועל נהנתה גם מיכולת טובה של הישראלים שלה. שישה שחקנים בהפועל קלעו מספר דו ספרתי.
צילום: חגית אברהם.
הפועל פתחה בחמישייה: נאור שרון, נועם לייש, אייזאה איזנדרף, ג'ף אלן וגאמר יאנג.

הפועל חיפה הייתה טובה יותר למן הפתיחה, וחצי ראשון פשוט אדיר של הרכש המתקאמבק, ג'אמר יאנג עם 23 נק' מתוכם 4 שלשות נתנו להפועל חיפה יתרון מבטיח של של 15 נקודות, 54:39. לאחר שבסיום הרבע הראשון הוליכו חניכיו של עופר 26:22.

המארחת הצליחה לסגור את הפער ברבע השלישי, אבל האדומים הרבה בזכות היכולת המעולה של ג'אמר יאנג, שקיבל עזרה מחבריו, הצליחו לשמור על פער סביר ובסיום הרבע השלישי ירדה הפועל ביתרון 76:67. ברבע הרביעי קיבלה הפועל יכולת טובה של הישראלים, נאור שרון, יונתן לוי ונועם ליש, שיחד עם הזר ג'פרי אלן והשחקו המצטיין במגרש ג'אמר יאנג, לקחו את הפועל לניצחון החשוב. ובסיום כאמור, 101:82 אדום.

בשבוע הבא הפועל חיפה תפגוש את מכבי חיפה לדרבי לוהט ברוממה.

קלעים מובילים בהפועל: יאנג 31 נק' ו-6 אס', אלן ושרון 17 נק' כ"א, אלן עם 13 ריב', לוי 12 נק', ליש 10 נק'.
צילום: פייסבוק הקבוצה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.