גם רוטן צפוי להתפטר

מאת רובי לוי וטל גורן | לאחר התפטרותו של מו אלאך, גם פרד רוטן צפוי ללכת בעקבותיו - הערכה אם לא יפוטר הוא יתפטר. כתב הולנדי: "אלאך לא הצליח להתמודד עם הלחץ"

לאחר התפטרותו אמש של מנהלה המקצועי של מכבי חיפה, גם המאמן פרד רוטן צפוי ללכת בדרכו, הערכות הן שאם רוטן לא יקבל הודעה על פיטוריו ב-48 שעות הקרובות, הוא בעצמו יודיע על רצונו להתפטר. בכל מקרה כפי הנראה המשחק מול הפועל תל אביב היה האחרון של רוטן כמאמן הירוקים והוא לא צפוי לעמוד על הקווים במשחק הליגה הקרוב מול בית"ר ירושלים. במקרה כזה מי שינהל את המשחק עד מינוי מאמן קבוע הוא, איתי מרדכי. בורסת השמות למועמדי המאמנים נמשכת, אך השמות המובילים הם של רן בן שמעון ורוני לוי ויתכן כי כבר נעשתה פנייה לאחד מהם.

עם קשר או בלי קשר, בהולנד דווח הלילה שרוטן צפוי לעזוב את מכבי חיפה ולקבל תפקיד נרחב יותר בטוונטה ההולנדית, שם כיום הוא משמש כיועץ. הרבה גבות הורמו אמש לאחר התפטרותו המפתיעה של מו אלאך, אך בשיחה של חיפה ספורט עם העיתונאי ההולנדי הבכיר סנדר ברנדס דברים החלו להתברר: "מו הגיע למסקנה שהוא נכשל. היה לו קשה עם הביקורת על איכות השחקנים שהוא החתים, כמו מיכאיל קראמר שבהולנד לא הייתה קבוצה אחת שרצתה לגעת בו. הוא לא הצליח להתמודד עם הלחץ."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.