החמישי לעונה: הפסד להפועל

מאת יובל מרון | 2-0 לבני יהודה במשחקו השני של מימר, שועה(53), ויחזקאל(89) כבשו לכתומים, מימר: ״יכלנו לנצח״

טרם היציאה לפגרה הקרובה, במסגרת המחזור ה-10 בליגת ג׳פניקה אירחה הערב הפועל את הקבוצה הלוהטת של הליגה, בני יהודה. כאמור, האדומים שחורים הגיעו להתמודדות לאחר הניצחון נגד אשדוד אשר הוריד מעט את רף הלחץ במועדון. מאמן הקבוצה ומחליפו של קלינגר, שרון מימר, ביצע שינוי כפוי אחד בהרכב כאשר דור מלול לא צלח את מבחן הכשירות. את מקומו של הקפטן בהרכב תפס גיא משפתי. על מנת לחזור אל המאבק על הפלייאוף העליון, מחזיקת הגביע קיוותה להמשיך את המומנטום ולצבור ניצחון שני ברציפות לראשונה העונה. כ-4400 צופים נכחו באיצטדיון סמי עופר.

בדקה ה-8 כדור חופשי של קונסטנטין הגיעה אל מורי שבעט גבוה מעל לשער מקרוב. שלוש דקות חלפו וחזיזה הניף את רגלו מסף הרחבה, שטקוס היה במקום. בדקה ה-18 זמיר בעט גם הוא מקצה הרחבה, הבעיטה הייתה חלשה מדי ופספסה את המסגרת. בדקה ה-30 אראל בעט היטב, זובאס הדף לקרן. בדקה ה-41 שועה ניער את סויסטאד והותיר את צ׳יבוטה במצב מצויין מול שטקוס, השוער הליטאי הצליח להדוף.

צילום: חגית אברהם

בדקה ה-48 כדור חופשי של פלקושצ׳נקו הגיע לראשו של מיטרבסקי שנגח החוצה ממצב מצויין. בדקה ה-55 תרגיל קרן של הכתומים הוביל ליתרון, חזיזה מצא את שועה שנגח מזווית קשה פנימה, 1-0. בדקה ה-59 זובאס בהצלה ענקית מנע מזמין לאזן את התוצאה עם בעיטה מתוך הרחבה. שלוש דקות מאוחר יותר פלקושצ׳נקו הניף את רגלו מכ-25 מ׳, זובאס הדף. בדקה ה-75 בעיטה אדירה של חזיזה נעצרה רק בקורה. בדקה ה-89 יחזקאל קבע 2-0 עם בעיטה ממרכז הרחבה. בסיום, הפועל רושמת את הפסד הליגה החמישי שלה לעונה.

מימר בסיום: "זה לא נעים, אבל חלק מחיינו. ההפסד הזה עצר את המומנטום שלנו וחבל כי היינו במשחק עד השער הראשון. זרקנו את כל הכלים ההתקפיים במטרה להשוות, היינו חשופים בעקבות כך ושילמנו על זה. אם היינו יותר חדים ליד השער, הניצחון הזה שלנו".

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, גיא משפתי, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד(74, בן אז׳ובל), גל אראל, מקסים פלקושצ׳נקו(65, גיא חדידה), ראדו גינסארי, אלי אלבז, ונס זמיר(81, גילי ורמוט)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.