"חזרו" לעצמם - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד מפתיע למכבי "הנטר" חיפה במשחק השלמה מול הפועל עפולה, 78:70. הירוקים שחסרו את פישר קלעו 8 נק' בלבד ברבע השלישי 

מכבי "הנטר" חיפה רושמת הפסד שלישי בארבעה משחקים. הירוקים אירחו הערב את הפועל עפולה למשחק השלמה ורשמו הפסד 78:70. הירוקים הציגו משחק מפוזר ולא מסודר, ורבע שלישי חלש מאוד עם 8 נקודות בלבד שעזרו להפועל עפולה להשיג את הניצחון המפתיע. מכבי חסרה את אנתוני פישר שנמצא לצד אישתו שכורעת ללדת. עמית אלון הצעיר שהחליף אותו בחמישייה הציג משחק טוב עם 14 נקודות. במכבי רק שלושה שחקנים קלעו בדו ספרתי, ווילי וורקמן הציג משחק חלש עם 2 נק' בכמעט 40 דק' משחק. גם לקופרברג היה משחק חלש עם 3 נקודות בלבד. מכבי רשמה 20 איבודי כדור במשחק. במחזור הבא משוכה קשה למכבי חיפה, משחק חוץ מול מכבי רחובות.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים פתחו את הרבע הראשון די מבולגן, למזלה גם האורחת מעפולה לא ממש הרשימה. שתי הקבוצות הציגו משחק התקפה חלש, והתוצאה ברבע הראשון הייתה 15:13, למכבי חיפה. ברבע השני החבורה בירוק הראתה שיפור בכל מה שקשור לחלק ההתקפי, הירוקים קלעו 27 נקודות ברבע השני הרבה בזכות גיבנס (11 נק') ודשילדס (10 נק'). גם עמית אלון שקיבל מקום בחמישייה על חשבונו של פישר קלע 11 נקודות במחצית, הירוקים ירדו למחצית ביתרון 42:33.
צילום: חגית אברהם.
ברבע השלישי מכבי פשוט לא הייתה קיימת. האורחים מעפולה פשוט שיתקו את ההתקפה הירוקה ועצרו את מכבי, על 8 נקודות בלבד ברבע והפכו את התוצאה. בסיום רבע שלישי האורחת מעפולה נטלה את ההובלה, 52:50. הרבע הרביעי היה צמוד לכל אורכו, אבל שוב כמו בשני המשחקים בהם הפסידו הירוקים, חוסר ריכוז ומשחק מפוזר בדקות האחרונות אפשרו להפועל עפולה לרוץ 5:0 ולהגדיל את ההפרש ל-69:63. גיבנס קלע שלשה ואח"כ הוסיף עוד 2 נקודות, אבל זה כבר היה מאוחר מידי, האורחים קלעו טוב מן הקו בדרך לניצחון 78:70.

קלעים מובילים במכבי חיפה: גיבנס 18 נק' ו-7 ריב', דשילדס 17 נק', עמית אלון 14 נק', גיא לביא 7 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.