מושלמים באדום

מאת רובי לוי | הפועל חיפה שומרת על מאזן מושלם בליגה הלאומית עם ניצחון על אליצור נתניה, יאנג ואלן הצטיינו וקלעו יחד 51 נקודות

הפועל חיפה ממשיכה את פתיחת העונה החלומית שלה ורושמת ניצחון רביעי ברציפות מפתיחת העונה. האדומים אירחו אמש את אליצור נתניה למשחק השלמה, זכר לשביתה בתחילת העונה, ורשמו ניצחון 89:82. זה לא היה קל מבחינת החניכים של עופר רחימי וגם ביום פושר של נאור שרון עם 10 נק', הם מצליחים לנצח הרבה בזכות יכולת טובה של צמד הזרים, ג'ף אלן 26 נק' וג'אמר יאנג 25 נק'.

המשחק היה צמוד לכל אורכו, האדומים פתחו טוב את הרבע הראשון וירדו ביתרון 26:19, אך ברבע השני הציגו יכולת התקפית פחות טובה ואיפשרו לאורחים מנתניה לצמק ובמחצית ההיתרון צומק ל-41:38 אדום. גם הרבע השלישי היה צמוד לכל אורכו והסתיים ביתרון זעיר של הפועל 62:58. בתחילת הרבע הרביעי הפועל הצליחה להגדיל את הפער ל-8, אך האורחים הצליחו לחזור ולצמצם לנקודה בלבד, הפועל שוב הגדילה והנדנדה נמשכה עד הסיום בה כאמור ניצחה הפועל חיפה 89:82. האדומים מובילים את הטבלה בצוותא עם מכבי רעננה כאשר לשתי הקבוצות מאזן מושלם של ארבע ניצחונות מארבע משחקים. במחזור הבא שוב להפועל יהיה משחק ביתי, הפעם מול אליצור יבנה שהפסידה העונה את כל ארבעת משחקייה.

קלעים מובילים בהפועל: ג'ף אלן 26 נק', 9 ריב', 5 חט' ו-2 אס', ג'אמר יאנג 25 נק', 5 אס' ו-2 חט', איזאה איזנדורף 13 נק', 10 ריב', נאור שרון 10 נק', 9 אס' ו-6 ריב', אופק אביטל 9 נק', 6 רב' ו8-אס', יונתן לוי 6 נק' ו-8 ריב'.
צילום: הפועל חיפה - דוברות.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.