ניצחון קשה למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה שומטת שתי מערכות לראשונה העונה, אבל מצליחות לשמור על מאזן ניצחונות מושלם. מליק הצטיינה עם 28 נק'. קתרינה זילברמן: "היה קשה - אנחנו צריכות לשמור על רמה גבוהה" 

מכבי חיפה ממשיכה לשמור על מאזן מושלם לאחר שרשמה ניצחון חשוב, במשחק צמוד מול ק.ק תל אביב. הירוקות פגשו לראשונה העונה קבוצה שנחשבת לחזקה בליגה. המשחק היה צמוד לכל אורכו והסתיים בתוצאה 3:2, כאשר כל מערכה במשחק הייתה מותחת במיוחד. במערכה הראשונה מכבי ניצחה 25:23, ובמערכה השנייה היו אלה המערכות שניצחו באותה תוצאה, מכבי שוב ניצחה 25:23 במערכה השלישית, ק.ק תל אביב המשיכו להילחם ניצחו במערכה הרביעית 25:22, הירוקות הצליחו לסגור את הסיפור רק במערכה החמישית עם 15:9 ולראשונה העונה לשמוט שתי מערכות. פולינה מליק בלטה בצד הירוק עם 28 נקודות והברזילאית קוימברה סיימה עם 14 נקודות.  הניצחון הזה זיכה את בנות מכבי ב-2' נקודות בלבד והן כעת במקום השני בטבלה עם 17 נק' כאשר היריבה הכמעט ניצחית, הפועל כפר סבא במקום הראשון עם 18 נק'.

קתרינה זילברמן, הליברו של חיפה, אמרה לאחר המשחק לאתר האיגוד: "היה קשה. ידענו שזו קבוצה חזקה, והתכוננו אליה כמו שצריך. לרגע לא חשבנו שיהיה קל. כל משחק הוא קשה - גם כשמשחקים נגד קבוצות חלשות, וזה לא המקרה כאן, אנחנו צריכות לשמור על רמה גבוהה". על המפגש בעוד שבועיים מול הפועל כפר סבא אמרה זילברמן: "עוד לא ראיתי אותן משחקות, אבל שמעתי פה ושם. נבוא מוכנות וחזקות, ונקווה לנצח אותן".
צילום: אתר האיגוד.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.