מכבי חיפה תרכוש את מנז'ק

מאת רובי לוי | גורם בכיר מאשר מכבי חיפה תממש את האופציה על ז'ורז' מנז'ק ותרכוש אותו. גוטמן צפוי לפתוח בהרכב דומה לזה שפתח מול הפועל חדרה 

במכבי חיפה נערכים לקראת משחק הליגה החשוב מול הפועל חיפה בשבת. יציעי סמי עופר צפויים להיות מלאים כאשר לראשונה העונה גם היציע הדרומי יפתח. המאמן אלי גוטמן שיערוך את הבכורה שלו בסמי עופר, צפוי לפתוח בהרכב כמעט זהה לזה שפתח במשחק הליגה האחרון מול הפועל חדרה, וההתלבטות היחידה היא בעמדת הבלם, בין אטיין ריינן לאליסון דוס סנטוס כאשר נדמה כי האחרון צפוי לפתוח בהרכב. גם הקשר סיידובה סומא צפוי להמשיך ולקבל את הקרדיט בהרכב על חשבונו של שלומי אזולאי שימתין על הספסל. נטע לביא ומנז'ק צפויים לחלוק את מרכז הקישור.
מכבי חיפה תממש את האופציה על הקשר הקמרוני ז'ורז' מנז'ק, הקמרוני שמושאל מספרטה פראג עד לסיום העונה, צפוי לעבור ולהיות שחקן מן המניין במכבי חיפה ממש בקרוב. גורם בכיר בקבוצה: "מנז'ק שלנו, הכל סגור גם הסכום, נממש את האופציה". ובתוך כך, בתקשורת הצ'כית פורסם כי בספרטה פראג קבוצתו של ז'ורז' מנז'ק מתקשים להתעלם מיכולתו הטובה במדי מכבי חיפה ובמדי נבחרת קמרון, כאשר הבולט שבהם היה המשחק מול ברזיל, בו נוצחה נבחרתו 1:0 ושי קולות שקוראים להחזירו לקבוצה בעונה הבאה, אך כאמור אותו גורם רשמי במכבי חיפה אישר בפני חיפה ספורט, כי למכבי חיפה אופציה על השחקן שתמומש בקרוב עוד הוסיף אותו גורם כי סכום העברה מסוכם אף הוא.

צפו בביצועי מנז'ק מול ברזיל

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.