ברוכה הבאה לליגה

מאת מערכת האתר | מכבי "הנטר" חיפה רושמת ניצחון בכורה בליגה הלאומית, 88:80 על אליצור יבנה. גיבנס הצטיין עם 30 נק'. פלג: "היינו צריכים את הניצחון הזה" 

ניצחון בכורה למכבי "הנטר" חיפה בליגה הלאומית. הירוקים יצאו למשחק חוץ מול אליצור יבנה וחזרו עם ניצחון, 88:80. הירוקים שהגיעו למפגש לאחר שני הפסדים רצופים, שלטו במשחק וללא עוררין ורק העובדה שהורידו רגל מהגז ברבע הרביעי, איפשרה למקומיים לצמק ולהציג תוצאה משקרת במקצת. בצד הירוק סמי גיבנס הצטיין עם 30 נקודות ו-11 ריב'. גם ווילי וורקמן הציג משחק טוב עם 16 נקודות. פישר שהיה מהבולטים בדרבי עם 29 נקודות, סיפק משחק סולידי עם 7 נקודות.

ברבע הראשון המשחק היה צמוד והסתיים ביתרון 3 לטובת הירוקים, 23:20. בקבע השני הירוקים ברחו ופתחו פער 18 נק' מהמקומיים והלוח הראה 50:32 ירוק. ברבע השלישי החניכים של ברק פלג המשיכו את היכולת הטובה עצרו את האורחים על 13 נק' ברבע, הגדילו את ההפרש וירדו ביתרון 67:45. ברבע האחרון הירוקים הורידו רגל מהגז, אליצור יבנה צימקה ובסיום, כאמור, 88:80 וניצחון בכורה למכבי "הנטר" חיפה.

מאמן הקבוצה ברק פלג אמר לאתר הרשמי: "אני מאוד שמח על הניצחון, היינו צריכים את הניצחון הערב. המשחק הזה הוא בעיקר שיעור בצניעות בשבילנו, לאחר שברוב שלבי המשחק הובלנו בהרבה נקודות ובסוף הרשנו לעצמנו לנוח".

קלעו למכבי "הנטר" חיפה: סמי גיבנס 30 נק' 11 ריב', 5 אסיסטים, ווילי וורקמן 16 נק' ו12 ריב', גיא לביא 11, דניאל קופרברג 9, עמית אלון 8, קרון דשילדס 7, אנתוני פישר 7 נק' ו9 אס'.
צילום: האתר הרשמי.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.