בינונית, בלי בית

מאת אבירן אסולין | הירוקים שוב בעטו בדלי בסמי עופר עם הפסד 2-1 לבית"ר. רוב מאס: "עברנו שבוע קשה"

בוזגלו סובב את השיווין לרשת של האקסית אחרי שוייסמן העניק יתרון, אינברום נתן לקלינגר ניצחון.
המחזור ה-9 בליגת העל ננעל הערב (שני) אחרי עוד הפסד של מכבי חיפה בבית, 2-1 לבית"ר ירושלים. המחצית הראשונה הייתה המשך ישיר לחצי השני מול הפועל ת"א כשראינו רק קבוצה אחת על המגרש אבל בחצי השני שוב הירוקים נראו רע, לא עלו כלל לכר הדשא מחדר ההלבשה ואיפשרו לירושלמים לעשות מהפך. מאור בוזגלו השתיק את הקהל הירוק ששרק לו בוז בכל נגיעה עם כדור אדיר לרשת של חיימוב ונתן את האות למהפך של הקבוצה מהבירה. אור אינברום נעץ עוד מסמר בארון המתפורר של הירוקים שרושמים עוד הפסד כשלמאמן העתידי של הירוקים, מי שזה לא יהיה, נכונה עוד המון עבודה.

המשחק נפתח בגישושים מצד שתי הקבוצות. מכבי ניסתה בדקות  הראשונות למצוא את  הפירצה בהגנת בית"ר, אבל לא הייתה מדויקת. אליסון דוס סאנטוס התלונן על פציעה ופינה מקומו לאטיין ריינן שחזר מהרחקה. המשחק המשיך להיות בשליטת חיפה אבל מאבוקה בעט לא מדויק והחוצה. עשר דקות להפסקה ומכבי הייתה קרובה ליתרון אחרי קרן של אזולאי, גורש יצא רע וכמעט שילם ביוקר אבל הכדור הורחק ברגע האחרון. רק שתי חלפו ושון וייסמן ענה לכל המבקרים עם כדור אדיר מזווית קשה, היישר אל בין החיבורים של גורש שלא יכל להושיע. בדקה ה-40 הירושלמים היו קרובים לשיוויון אבל הכדור של שיימן חמק החוצה. המשחק התעורר ובצד השני עוואד היה חייב לעשות את השני אבל בעט חלש החוצה ומכבי ירדה למחצית ביתרון.

מכבי פתחה את החצי השני טוב עם עוד ניסיון של וייסמן שבעט כדור טוב שכמעט ומצא את הרשת של גורש. מכבי המשיכה לנסות ולהכפיל את היתרון, מוחמד עוואד שוב הגיע למצב קורץ ברחבה אבל נגח לקורה והחוצה. הזדמנות אדירה לחיפה.

בדקה ה-60 הגיעה הנקמה המתוקה של מאור בוזגלו. הקשר שנכנס רק כמה דקות קודם לכן, סובב באומנות כדור חופשי מושלם שנעצר רק ברשת של חיימוב ולא חגג מול האקסית אותה עזב בטונים צורמים. חמש דקות חלפו ובית"ר השלימה מהפך אחרי כדור שוער רע של חיימוב, אינברום אמר יפה תודה וירה כדור אדיר אל בין חיבורי הקורות. אחרי הפיגור, מכבי חיפשה נואשות את השיוויון אבל כשלה פעם אחר פעם במסירה האחרונה.

מאמן הקבוצה, רוב מאס, אמר: " עברנו שבוע קשה, היינו מאורגנים בחצי הראשון, עשינו את הדברים כמו שצריך אבל עשינו עבירות טיפשיות והרגעים האלה הכריעו את המשחק. עשינו טעויות של בודדים ולא כקבוצה וחבל.צריך לשאול את האנשים שמחליטים אבל אני לוקח אחריות ומרגיש רע עם המצב והסבל של האוהדים.ניצחנו בשבוע שעבר ולשחקנים היה ביטחון אז לא הייתה לי סיבה לשנות, היו לנו כמה מצבים לתת את השני ולא ניצלנו את זה וזאת התוצאה.אני לא מאשים את השחקנים הם נתנו הכל אבל זה לא הספיק. הגול של בוזגלו גרם לנו לאיבוד ביטחון."

על החילוף של נטע לביא: "שלומי היום לא היה במיטבו אבל הוא שחקן שיכול לתת לנו מסירות מפתח לפרוץ את ההגנה שלהם והייתי חייב להוציא מישהו ולקבל החלטה. זה לא הזמן לדבר על הכיסא שלי, אני רק יכול לקחת אחריות. כדי להיות באופן אנחנו חייבים להתמודד עם לחץ, אני מרגיש את הכאב של האנשים מסביב אבל אם אתה לא מבקיע אתה סופג ומפסיד."

מכבי חיפה: חיימוב, חבשי, דוס סאנטוס (ריינן, 28) מאבוקה, מאיר, מנדז'ק, אזולאי, לביא, רוקאביצה (זנטי, 67) עוואד ו-וייסמן.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.