פלג: "לא מצאנו עדיין זהות"

מאת רובי לוי | הדרבי החיפאי נצבע אדום, המאמנים מסכנים. רחימי: "למרות הניצחון אנחנו צריכים להשתפר". ברק פלג: "אני מתנצל על הדרך שבה אנחנו משחקים"

לאחר הניצחון בדרבי ההיסטורי בהפועל חיפה מתמוגגים מהניצחון, ובצד הירוק כואבים את ההפסד. הירוקים ששלטו בשלושת הרבעים הראשונים והובילו ברוב שלבי המשחק גם בדו ספרתי, לא עמדו בלחץ וכמו במשחק הראשון העונה מול מכבי רעננה פשוט הירבו להחטיא בדקות הסיום. במכבי יכולים להיות מעודדים מהיכולת הטובה של פישר שסיים עם 29 נק', וגם מדניאל קופרברג שהציג מחצית ראשונה מעולה אם כי בשנייה דעך. מנגד במחנה האדום יש שביעות רצון על כך, שגם ביכולת לא ממש גבוהה של הקבוצה היא מצליחה לנצח, הרבה בזכות נאור שרון שהיה מצוין וג'אמר יאנג, שלמרות חצי ראשון חלש, נתן מחצית שנייה טובה עם קליעות חשובות. בהפועל שישה שחקנים קלעו בדו ספרתי.
צילום: חגית אברהם.
עופר רחימי המאמן המנצח אמר לחיפה ספורט בסיום: "האמת היא שלא חשבתי אם נהיה עם שני ניצחונות אחרי שני מחזורים, אני חושב שזו ליגה מאוד קשה ואנחנו יכולים לנצח ולהפסיד כל משחק, הליגה פתוחה. אני מקווה שנמשיך להשתפר כי אנחנו כרגע משחקים לא טוב. ניצחנו היום בזכות לחימה, נאור שרון, יאנג הגיע בחצי השני. הרבה פעולות התקפיות חכמות, קור רוח מהקו. המטרה היא פלייאוף בלי שום ספק."

מאמן מכבי חיפה ברק פלג אמר לחיפה ספורט: "מרגיש מאוד מאוד מאכזב, זה דרבי יש פה פיקנטריה ואווירה של צבע ירוק מול אדום, ואני מבין את זה בעיקר כואב לי על האוהדים ראינו כמה שזה חשוב להם, אז אני מתנצל בפני האוהדים. אני גם מתנצל על הדרך בה אנחנו משחקים, בעיקר על ההגנה שאנחנו משחקים, יש לנו הרבה מה לעבוד והרבה מה לתקן. יחד עם זאת אני מזכיר לכולם שזו רק ההתחלה ובסוף מסתכלים על הפלייאוף. אני לא אדבר על שחקנים ספציפיים אבל אני כן אומר שכרגע לא מצאנו את הזהות של הקבוצה."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.