מתרעננים: 3-0 להפועל

מאת יובל מרון | 3-0 נהדר להפועל, חדידה בשער ענק(25), זמיר(54) וגינסארי(64) הכניעו את היריבה מהשרון, מימר: ״המטרה- פלייאוף עליון״

לאחר המשחק הענק בו סיימה הפועל בתוצאה המדהימה 4-4 נגד אלופת המדינה, הפועל באר שבע, במסגרת מחזור הנעילה של הסיבוב הראשון, התארחה הערב הפועל באיצטדיון הלאומי ברמת גן למפגש נגד הפועל רעננה. עקב הצפיפות בטבלה, במועדון הגדירו את ההתמודדות כצומת דרכים קריטית להמשך העונה. כאמור, עקב התוצאות האחרונות, מחזיקת הגביע ידעה שניצחון יקפיץ אותה אל המקום השישי המוביל אל הפלייאוף העליון אליו מכוונים בקריית חיים. בנוגע להרכב, שחקן המפתח של הקבוצה בצמד המשחקים האחרונים, גילי ורמוט, נעדר מהמשחק עקב פציעה.  מן העבר השני, גבריאל תאמאש חזר אל מרכז ההגנה עם תום עונש ההרחקה אותו ריצה. 900 אוהדים חיפאים הגיעו לתמוך בחבורה של שרון מימר.

בדקה ה-10 זמיר הניח כדור מדוייק על ראשו של אז׳ובל שהחמיץ עם נגיחה מקרוב. דקה חלפה וחדידה רשם את שער הבכורה בליגת העל עם בעיטה אדירה אל חיבורי הקורות של אסף צור מכ-25 מ׳, 1-0 הפועל. בדקה ה-26 זמיר בעוד כדור נהדר מצא את חדידה במצב מצויין בתוך הרחבה, הקשר בעט חלש מעל השער. עם פתיחת המחצית השנייה זמיר הניף את רגלו מסף הרחבה, הכדור חלף בסמוך לקורה. בדקה ה-52 חדידה ניסו את מזלו בשנית עם בעיטה מרחוק, הפעם כובש השער הראשון לא הצליח להכניע את צור.
צילום: חגית אברהם
דקותיים חלפו והפועל הכפילה את היתרון, פלקושצ׳נקו מצא את זמיר שגבר בקלילות על הגנת רעננה וניצל הדיפה רכה של צור כדי לכבוש את השני, 2-0 אדום. החגיגה של מחזיקת הגביע נמשכה, בדקה ה-64 אז׳ובל השאיר את גינסארי לבדו מול צור, המולדובי נגח פנימה בקלילות וקבע 3-0 נהדר להפועל מול האין הגנה של רעננה. עמוק בתוספת הזמן אורמוש הורחק באקט שטותי אשר סימל את ההופעה של רעננה הערב. בסיום, הפועל ממשיכה בכושר המצויין שלה ורושמת את ניצחונה השלישי בעידן מימר.

המאמן בסיום: ״הקבוצה מתקדמת ומשחקת ברמה טקטית מאוד גבוהה. אני גאה בשחקנים ובקבוצה שלי, אנחנו נהנים מכדורגל. באנו עם ציפיות לחפות על המצב אליו הגעתי, היום כיסינו את החוב ואנחנו מתחילים את הסיבוב השני במצב טוב קרובים לפלייאוף העליון. יש פה שחקנים טובים ואמרתי את זה בתחילת השנה הם נפלו באנרגיות עקב הציפיות והאכזבות. הרווחנו שחקנים שנראו פחות טוב בעבר, צריך להמשיך לשחק טוב ולשמור על המומנטום. המטרה שלנו היא הפלייאוף העליון, אנחנו נמצאים שם ונלחם על זה עד הסוף.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד, מקסים פלקושצ׳נקו, גיא חדידה, ראדו גינסארי(74, גל אראל), נס זמיר(66, אלי אלבז) ובן אז׳ובל(83, לירן סרדל)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.