נס זמיר היה פה - 4:4 אדיר להפועל

מאת יובל מרון | משחק אדיר בסמי עופר, 4-4 בשחזור אלוף האלופים, זמיר בלט עם צמד

לאחר שרשמה ניצחון נהדר בדרבי וצבעה את העיר פעם נוספת באדום, משוכה קשה נוספת עמדה הערב בפניה של מחזיקת הגביע כאשר אלופת המדינה הפועל באר שבע הצפינה אל איצטדיון סמי עופר למפגש מסקרן בין השתיים. ערב מחזור אמצע השבוע מוקמה הפועל במקום העשירי בטבלה. על כן, על מנת להמשיך את המומנטום ולטפס במעלי הטבלה, במועדון שאפו לשחזר את ההישג ממשחק אלוף האלופים בדמות ניצחון על האלופה המדשדשת. באשר להרכב הקבוצה, מימר ביצע שינוי אחד בהרכב עם הצבתו המאולצת של משפתי במרכז ההגנה על חשבונו של תאמאש המוצהב. טרם המשחק וכמיטב המסורת נערך טקס הדלקת חנוכייה לעיני כ -  צופים באיצטדיון.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-4 סבע בעט כדור חופשי מכ-25 מ׳, שטקוס הדף היטב. דקה חלפה ואקס נתניה נגח למשקוף מחמישה מטרים, מזל גדול להפועל. הקצב הנהדר נמשך ובדקה ה-7 זמיר סיים התקפת מעבר טובה של האדומים עם בעיטה מקצה הרחבה, הכדור חלף בסמוך לקורת שערו של הרוש. כמה שניות מאוחר יותר ורמוט עבר את צדק כלא היה אך החמיץ ממצב נהדר בתוך הרחבה. בדקה ה-9 סבע קבע 1-0 עם נגיחה מקרוב. בדקה ה-17 מליקסון הרים כדור מדוייק לרחבה, אלחמיד נגח את השני, 2-0. בדקה ה-27 הפועל חזרה למשחק, מתפרצת מצויינת הסתיימה בבישול מדוייק של מלול שהניח כדור על ראשו של זמיר, אקס הפועל פתח תקווה כבש גם הוא בנגיחה, 2-1.
צילום: חגית אברהם.
שלוש דקות מאוחר יותר שהר הרשית, 3-1. מדהים! בדקה ה-32 פלקושצ׳נקו הצטרף גם הוא למשחק המטורף בסמי עופר כשהפך לכובש השער הרביעי עם הראש, 3-2 מטורף בסמי עופר. בדקה ה-39 הסלביינק כבש את הרביעי לקבוצתו, 4-2.בדקה ה-65 ורמוט הוכשל ברחבה, אראל ניגש אל הנקודה הלבנה וגלגל פנימה, 4-3. בדקה ה-85 הפועל השלימה קאמבק אדיר, חדידה העמיד את זמיר מול הרוש, כובש השער לא התבלבל והשלים צמד, 4-4 ענק. בסיום, שתי הקבוצות נפרדות בחלוקת נקודות שווה במשחק העונה עד עתה.
צילום: חגית אברהם.
הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גיא משפתי, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד(54, גל אראל), מקסים פלקושצ׳נקו(81, אלי אלבז),ראדו גינסארי, גילי ורמוט(70, גיא חדידה), נס זמיר ובן אז׳ובל

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.