גוטמן ומימר מגיבים למשחק

מאת רובי לוי | שרון מימר בסיום המשחק: "מכבי חיפה זלזלה בנו וזה הטעין אותנו". אלי גוטמן: "הערב גיליתי שרציתי לרוץ מהר מידי, אנחנו צריכים לחזור לבסיס" 

שרון מימר מאמן הפועל חיפה אמר בסיום: "צניעות היא שם המשחק, שמענו הרבה סיפורים מצד מכבי חיפה כמה הם גדולים וכמה אנחנו קטנים, החכמה הייתה לבוא ולדבר על המגרש, הקרדיט לשחקנים. יש אנרגיות טובות אני ויואב בקשר טוב, כל המערכת עובדת קשה. לגבי טקטיקה אני מתאים סגנון ומערך לשחקנים שיש לי, בהתאם ליריבה, אני שמח היום שזה בא לידי ביטוי במגרש. אנחנו לא מספיק יציבים ואם אנחנו רוצים לעשות קפיצת מדרגה אנחנו חייבים לייצר מומנטום והמשכיות. הפועל חיפה אחרי עונה גדולה בתחילת העונה החדשה זה לא כל כך הלך וזה מייצר לחץ, ביקשתי להפסיק לדבר על העונה שעברה ואנחנו מסתכלים רק קדימה, אנחנו רוצים להתרחק כמה שיותר מהחלק התחתון. הרגשתי שמכבי חיפה מזלזלת בנו, זה פחות העסיק אותנו אבל זה הטעין אותנו. ידענו שאנחנו יכולים להביך את מכבי חיפה במתפרצות, התכוננו לסוג המשחק הזה. כמו שהטבלה נראית 10 קבוצות נלחמות על 3-4 מקומות בפלייאוף. קבוצה טובה צריכה לדעת לכבוש גם במתפרצות וגם במעבר. יש לנו קבוצה שיודעת לשחק בכמה סגנונות. הפגרה עזרה לי מאוד להכיר את השחקנים."
צילום: חגית אברהם.
גילי ורמוט המצטיין במשחק אמר בסיום: "חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן, מתחילת העונה אני מדשדש. הרגשתי שדי מספידים אותי, רציתי להראות שיש לי מה לתת והכי חשוב לי זה השלוש נקודות. נגד הפועל תל אביב אני לא אחגוג זה יותר ממועדון בשבילי, מעבר לזה אחגוג מול קבוצה שאכבוש. עבדתי טוב בפגרה והייתי מאוד מפוקס. מבחינת עמדה, יותר נוח לי באמצע והרגשתי טוב שם. אני לא חושב במשחק על גוטמן, ברור שאחרי ליבי איתו אנחנו בקשרים טובים יש לנו היסטוריה, אבל אני חושב שגוטמן שבשבועיים עבודה עשה הבדל. אני מרגיש חד, אני מרגיש את זה באימונים, יש לתת עוד שנתיים, שלוש."
צילום: חגית אברהם.
אלי גוטמן מאמן מכבי חיפה אמר בסיום המשחק: "אני מאמין שאפשר להוציא יותר, אבל צריך להסתכל למציאות בעיניים. הפסדנו את המשחק על התקפות מתפרצות ומתנות שנתנו להפועל חיפה. עם כל הכבוד לזה שקוראים לנו מכבי חיפה, צריך להסתכל על הטבלה ולשחק בהתאם. האוהדים הגיעו בתקוות אחרי ניצחון על חדרה והם רצו להאמין ולהאחז במשהו, אני מאוד מצטער ומאוכזב בשבילם, גם מהתוצאה וגם מהדרך. לפעמים צריך לקבל תמונה אמיתית ולהבין שאם אתה לא הולך על פיה, דברים לא יסתדרו. הגענו למשחק הזה מתוך מטרה להיות פייבורטים וללחוץ את היריבה ולצערי אנחנו לא שם, אנחנו פשוט לא שם ואני לוקח את זה עלי. במהלך המשחק לכל אורכו האמנתי שאיכשהו אנחנו חוזרים למרות שזה היה לא זה, אבל עם כל זה, כדורגל זה משחק דינמי. אני יודע בדיוק מה התמונה ובהתאם לזאת אני אדע איך להתנהל. אמרתי שאני יוצא עם השחקנים לקרב אני מאמין בזה אבל היציאה לקרב תהיה בסגנון אחר. מכבי חיפה היא קבוצה שצריכה לשחק כדורגל קומפקטי, אגרסיבי ומשמעת טקטית. ב-90 דקות הערב גיליתי שרציתי לרוץ מהר מידי, אנחנו צריכים לחזור לבסיס."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.