המלאך גבריאל - ניצחון יקר להפועל

2-1 דרמטי להפועל על נתניה. בצ'יראי כבש ראשון, אז'ובל ו עצמי של תירם סידרו למימר ניצחון שלישי בארבעת המשחקים האחרונים ומקום חמישי. מימר: "אנחנו מתחברים - קרדיט גם למי שבנה את הקבוצה" 

שרון מימר והפועל חיפה ממשיכים בתקופה הנהדרת שלהם כשהערב (שבת) הראו הרבה אופי עם מהפך דרמטי על מכבי נתניה במשחק חוץ קשה. שרון מימר שמר על אותו הרכב שהאיר לו פנים בשבועות האחרונים כשגיא חדידה עלה שוב בהרכב במקומו של ורמוט הפצוע. תמאש בדקה ה-90 העניק להפועל את הניצחון היקר.

המשחק יצא לדרך באיצטדיון בנתניה. שתי הקבוצות הרבו להניע כדור אבל לא הגיעו למצבים ממשיים בפתיחה. בדיוק חצי שעה לקח לבצ'יראי להעלות את נתניה על לוח התוצאות. החלוץ המצוין של נתניה היתל בכל ההגנה של הפועל וברגל שמאל שלח כדור חד שפירפר ברשת. גול גדול לחלוץ. דקה עברה וגיא מלמד היה קרוב להכפיל אבל מצא את שטקוס מוכן. הפועל נעלמה מהמגרש אחרי הפיגור ורק בתוספת הזמן של המחצית דני עמוס מתח את איבריו. 1-0 לנתניה במחצית.

הפועל פתחה טוב את החצי השני אבל זמיר לא דייק בפעולה האחרונה אחרי דאבל פס עם אזו'בל. עשר דקות מפתיחת המחצית והפועל משווה. דור מלול הרים כדור מצד ימין שנחת היישר לראש של אז'ובל שנותר חופשי ונגח פנימה. 1-1 צודק בנתניה וגול מצוין לחלוץ שהתבשר השבוע כי האופציה עליו תמומש. דקה 60 ואז'ובל כמעט עושה מהפך אבל עמוס מונע מהחלוץ צמד. בדקה ה-70 מלמד הרעיד את המשקוף של שטקוס וכמעט החזיר את היתרון ליהלומים. אז'ובל המשיך להיות האיש המסוכן של הפועל אבל עמוס שוב הציל את נתניה. הפועל לחצה בדקות הסיום בניסיון להשיג ניצחון שלישי ובדקה ה-89 באה על שכרה. בעיטה חופשית רעה של תמאש פגעה בדודי תירם, הטעתה את דני עמוס וסידרה 2-1 סופר דרמטי למימר ושחקניו ושלחה את האדומים חזרה לחיפה עם ניצחון שלישי בארבעת המשחקים האחרונים.

שרון מימר מאמן הפועל חיפה אמר בסיום המשחק: "אלהים עשה צדק, במחצית שנייה הגענו להרבה מצבים לשערים והגיע לנו הניצחון הזה. אני שמח שעם האנרגיות הטובות שלנו הצלחנו. הערך של תמאש בקבוצה הוא קריטי, למרות שהוא עשה כמה טעויות היום, הוא נותן את כולו במיוחד עם המנהיגות שלו. השחקנים שלי מראים שיש כאן פוטנציאל גדול והקבוצה מתחברת קרדיט גם למי שבנה את הקבוצה, רק שנמשיך ככה."
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.