על הפנים - עוד הפסד למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה ממשיכה את היכולת הרעה וממשיכה להדרדר עם הפסד 3:1 מול מכבי ת"א. איתי מרדכי: "יש בוסים והם קובעים"

לא כך דמיין איתי מרדכי לראות את שחקניו הערב מול מכבי תל אביב. הירוקים ביכולת מחפירה מפסידים 3:1 למכבי תל אביב. מכבי חיפה לא הייתה קיימת כמעט ואיפשרה לאורחים מתל אביב לעשות כל העולה על הרוחה. בצד הירוק נזכרו לשחק רק בדקה ה-70 שהלוח הראה 3:0 והמשחק כבר היה גמור. האווירה בסמי עופר הייתה פשוט עצובה וברקע נשמעו קריאות נגד הנשיא והבעלים יעקב שחר. הירוקים רק 3 נקודות מהמקום ממנו יורדים ליגה. אלירן עטר כבש צמד ובישל עבור קבוצתו.
צילום: חגית אברהם.
4 דקות מן הפתיחה ובקלות יתרה, אלירן עטר העלה את מכבי תל אביב ליתרון 1:0, לאחר שקיבל כדור רוחב בתוך הרחבה ובאין מפריע הכניע את גיא חיימוב. בדקה ה-9 מכבי חיפה יצאה מההלם, כדור עומק של מנז'ק מצא את עוואד בתוך הרחבה, עוואד בעט טוב, ראיקוביץ' הציל שער. בדקה ה-22 שוב עוואד בעט נפלא מחוץ לרחבה ושוב ראיקוביץ' הדף. בדקה ה-43 אלירן עטר השלים צמד עם שער מתוך הרחבה, 2:0 שנשמר עד לסיום במחצית.
צילום: חגית אברהם.
עם פתיחת המחצית השנייה 3:0, פרץ כבש מתוך הרחבה מכדור קרן. האורחים המשיכו להכתיב את הקצב. בדקה ה-69 סלליך הצליח לצמק ל-3:1. עד הסיום מכבי חיפה הגיע למספר הזדמנויות אך ראיקוביץ' היה שם כדי למנוע מהירוקים לכבוש.
צילום: האתר הרשמי.
איתי מרדכי מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "כל הפסד הוא מתסכל במיוחד לאור העובדה שהתכוננו לכל הדברים שהם עשוו נגדנו, ידענו ציפינו וקיבלנו את זה לפנים. היינו יכולים  לחזור למשחק עם ההזדמנות של עוואד אבל השוער שלהם הציל. לקבל שערים בדקה ה-44 וישר עם פתיחת המחצית השנייה זה להרוג את המשחק. היינו צריכים לשמור על ריכוז וזה לא קרה. אני 40 שנה במכבי חיפה בפוזיציה זו או אחרת, אני לא מתייחס לעתיד, אנחנו אחרי משחק הראש לא שם, אם יהיה משהו כולם ידעו. ברור שאני רוצה להישאר מאמן של מכבי חיפה, אני עובד המועדון, יש בוסים והם קובעים. קודם כל אפשר להוציא יותר, בדקות הטובות ראיתם שיש קבוצה שרוצה שנלחמת ורוצה לחזור, אנחנו צריכים לקחת את הדקות האלה ולהמשיך איתם קדימה. מכבי תל אביב ניצחה בצדק והיא בראש הטבלה. יש לנו הרבה מה לשפר."

עוד הוסיף המאמן: "דיברנו על להיות יותר אגרסיביים ולצאת מהר קדימה, דיברנו על המצבים הנייחים וענשנו בכל הנקודות עליהם דיברנו, הגול הראשון טרף במעט את הקלפים עבורנו, למרות שהגענו לכמה מצבים טובים והיינו יכולים להשוות. ספגנו בדרות הכי קריטיות שיכולות להיות. נכון להיום אלו השחקנים שיש במכבי חיפה וזה לא רלבנטי אם השחקנים איכותיים או לא. אם נסתכל על הטבלה אז אנחנו אמנם 3 נקודות מלרדת ליגה ו-3 נקודות מפלייאוף העליון ויש עוד ליגה ארוכה לפנינו, היו לנו משחקים טובים בחודש האחרון ואנחנו נגיע לליגה שלנו בשבוע הבא. כל עוד נושא המאמן באוויר אני לא מתייחס לעתיד, אני כאן ואני המאמן עד שיודיעו אחרת ואני מאמין שאני יכול לקחת את הקבוצה עד סוף העונה."
צילום: חגית אברהם.
מכבי חיפה: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, איעד חבשי, אליסון דוס סנטוס, סאן מנחם, נטע לביא, ז'ורז' מאנדג'ק (רועי קהת, 46), שלומי אזולאי, ניקיטה רוקאביצה (שון וייסמן, 69), סינטאיהו סלליך (עמית זנטי, 88), מוחמד עוואד.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.