כבר נגמר?

מאת יובל מרון | מבוכה גדולה למחזיקת הגביע שהודחה כבר בסיבוב ח׳, חלאיילה(55) הכריע בעבור הקבוצה מהלאומית. מימר: "אולי הייתה יהירות"

בהפועל חיפה קיבלו את ההדחה אמש בהלם מוחלט. מחזיקת הגביע פגשה אמש את הפועל עכו מהליגה הלאומית ונכנעה לה בתוצאה, 1:0. ברחבי הרשת נשמעה הרבה ביקורת של הקהל האדום כלפי ההרכב שפתח במשחק.
צילום: חגית אברהם.
כאמור כשהיא נמצאת בכושר שיא ולאחר שרשמה ניצחון דרמטי על מכבי נתניה, החלה אמש הפועל את מסע ההגנה על תואר מחזיקת הגביע המדינה. כאמור, במסגרת סיבוב ח׳ של המפעל אירחו האדומים שחורים את היורדת הטרייה לליגה הלאומית, הפועל עכו. על אף היותה פייבוריטית ברורה בהתמודדות, מימר לא הקל ראש ביריבה מליגת המשנה כאשר העניק את הקרדיט בהרכב לשלישייה הלוהטת, ורמוט, זמיר ואז׳ובל. כמו כן, בלם הקבוצה ניסו קפילוטו נכלל בסגל הקבוצה לראשונה מאז פציעתו נגד מכבי פתח תקווה בתחילת הסיבוב הראשון. טרם המשחק ערך המועדון טקס הוקרה לאחד מגדולי המועדון מקריית חיים, רובי יאנג.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-8 כדור מצויין של מלול העמיד את זמיר לבדו מול אנטמן, אקס פתח תקווה השתהה מעט והחמיץ מצב נהדר. בדקה ה-24 חדידה הניף את רגלו מכ-25 מ׳, הכדור של הקשר היה רחוק ממסגרת שערו של אנטמן. דקות ספורות לסיום המחצית דילמוני מצא את ראשו של אז׳ובל שנגח מעל השער מקרוב. בדקה ה-47 סרדל הרים לזמיר אשר נגח אל ידיו של אנטמן. שמונה דקות חלפו והאורחת עלתה ליתרון, אליהו מסר לחלאיילה שנגח לבדו פנימה מקרוב וקבע 1-0.
צילום: חגית אברהם.
בדקה ה-63 פלקושצ׳נקו בעט מקצה הרחבה, אנטמן היה במקום. חמש דקות חלפו ושוב הקשר ירה כדור נהדר, אנטמן בהצלה אקרובטית הדף לקרן. בדקה ה-75 כדור קרן נחת על ראשו של אז׳ובל, החלוץ החמיץ ברשלנות. דקותיים חלפו וטעות ענקית של דילמוני הובילה למצב מצויין של סיידר, קדוש מנע מבוכה גדולה. בסיום, מחזיקת הגביע מודחת כבר בסיבוב ח׳ בסנסציה גדולה.

שרון מימר בסיום המשחק: "התבלבלנו ולא באנו בגישה הנכונה, לא שיחקנו את הכדורגל שלנו. ובגביע שאתה לא מרוכז לשנייה, אתה נענש. זו אכזבנו את המועדון ואת הקהל. לא היינו חדים במצבים שהגענו אליהם. ניסינו לשמור את השחקנים ברמת מוכנות גבוהה ולנצל את המומנטום, יכול להיות שהייתה יהירות. אין מה לעשות, נמשיך ונתרכז במשחק הליגה הבא. נצטרך לבוא צנועים לכל משחק ולעבוד קשה."

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, חן דילמוני, רסמוס סויסטאד(57, מקסים פלקושצ׳נקו), גיא חדידה, לירן סרדל(65, אלי אלבז), גילי ורמוט, נס זמיר ובן אז׳ובל

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.