מושלמות - עוד ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה רושמת ניצחון שני תוך שלושה שבועות על מי שאמורה להיות יריבתה העיקרית העונה, הירוקות ניצחו שוב על ה-0 את הפועל כפר סבא. לוגאן טום בלטה. המאמן גיא שמאי: "המצ' אפ עם כפ"ס עושה לנו טוב"

מכבי חיפה יכולה לצאת לפגרת הנבחרת בראש שקט מאוד. הדאבלסטית רושמת עד ניצחון גדול על מי שאמורה להיות יריבתה העיקרית, הפועל כפר סבא. בנות מכבי ניצחו 3:0 והן רושמות משחק שני העונה מול הפועל כפר סבא, בו הן לא שמטות ולו נקוות מערכה אחת! מכבי משקיפה על הליגה מהמקום הראשון שלרשותה מאזן מרשים של 10 ניצחונות מ-10 משחקים.
צילום: מכבי חיפה.
מכבי שלטה בשתי המערכות ועלתה ל-2:0 עם 18:25 בראשונה ו-21:25 בשנייה המערכה השלישית עשתה רושם הולכת לכיוון האורחות מכפר סבא, שכבר הוליכו 24:22 עם נקודת מערכה, אבל הירוקות מהכרמל התעלו, השוו והפכו את התוצאה בדרך ל-26:24 במערכה השלישית וניצחון 3:0 במשחק כולו. מכבי שוב קיבלה משחקנית הרכש המתקאמבקת לוגאן טום משחק מעולה עם 16 נקודות עזרו לה פולינה מליק עם 8 נקודות והברזילאית אריקה קוימברה עם 8 נקודות. לאחר הפגרה תשוב מכבי למשחקי הבית העליון ותפגוש את מכבי רעננה למשחק חוץ.
צילום: מכבי חיפה.
מאמן מכבי חיפה גיא שמאי אמר בסיום המשחק לאתר איגוד הכדורעף: "אנחנו משחקים טוב. שוב התפתח משחק ברמה גבוהה. נראה שהמצ' אפ עם כפ"ס עושה לנו טוב. נקווה להמשיך את השנה האזרחית הבאה מאיפה שאנחנו מפסיקים את זו. מבחינתי היריבות הספורטיבים עם כפ"ס לא שונה מאשר עם כל קבוצה אחרת, וזה מה שאני משדר לבנות. הן מגיעות דרוכות ומוכנות לכל משחק. היתרון הגדול שלנו הוא שאנחנו מגיעים מוכנים ליריב ומנצלים את החוזקות שלנו. אנחנו לא חיים באשליה שיהיה קל. גם כשנגמר 0:3 זה במשחקים טובים ואיכותיים, ואני מקווה שנמשיך בדרך הזו".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.