עקרת בית

מאת יובל מרון | משחק ביתי נוסף ללא ניצחון להפועל, 1-1 מול נועלת הטבלה, זמיר(15) העלה ליתרון, עאבד(67) איזן, מימר: ״חורה לי שהקהל התעסק בחילופים״

לאחר המהלומה אותה ספגה בשבוע שעבר כאשר הודחה כבר בסיבוב ח׳, אירחה הערב מחזיקת הגביע את נועלת הטבלה, הפועל תל אביב. כאמור, במפגש הראשון בין השניים רשמה האורחת את ניצחונה היחיד בליגה עד עתה עם שער דרמטי. חניכיו של שרון מימר עלו אל כר הדשא באיצטדיון סמי עופר בידיעה כי ניצחון ביתי יעלה אותם למקום הרביעי בטבלה. המאמן האדום לא ביצע שינויים בהרכב אשר ניצח את הקבוצה מעיר היהלומים במחזור החולף. בהתאם לכך, גיא חדידה זכה פעם נוספת לקרדיט בהרכב על חשבונו של ורמוט הפצוע. טרם שריקת הפתיחה ערך המועדון טקס הוקרה לחלוץ הקבוצה אשתקד, אלון תורג׳מן. כ-3900 צופים נכחו באיצטדיון העירוני. 

בדקה ה-10 תרגיל נהדר של האדומים שחורים הותיר את תאמאש לבדו ברחבה, הבלם ניסה לבעוט בנגיעה והחמיץ הזדמנות טובה. ארבע דקות חלפו וכדור ענק של פלקושצ׳נקו שמצא את זמיר הסתיים בהחמצה ענקית של אקס פתח תקווה באחד על אחד. פחות משלושים שניות מאוחר יותר הגיע התיקון, פלקושצ׳נקו בכדור מדהים אף יותר על כמעט חצי מגרש איתר שוב את זמיר שהקשית בנגיעה מהאוויר מעל לבקבוביץ וקבע 1-0 בשער ענק. 
צילום: חגית אברהם 
בדקה ה-49 כדור קרן מרגליו של חדידה נחת על ראשו של תאמאש שנגח החוצה. בדקה ה-67 לאחר שליטה של האורחת עאבד איזן את התוצאה עם בעיטה מסובבת אל חיבורי הקורות מקצה הרחבה. בדקה ה-77 זמיר ניסה לסובב גם הוא מזווית קשה, לבקוביץ׳ הדף היטב. עמוק בתוספת הזמן סרדל הרים לאראל, המחליף רשם החמצה ענקית כשנגח לידיו של לבקוביץ׳ מקרוב. בסיום הפועל רושמת משחק בית נוסף ללא ניצחון ולמעשה מאז המחזור הראשון לא הצליחה מחזיקת הגביע לצבור שלוש נקודות באיצטדיון החיפאי. 

מאמן הפועל חיפה שרון מימר אמר בסיום: ״הצטברה אצלנו עייפות, אנחנו רוצים להיות קבוצה התקפית. היום דווקא במחצית השנייה זה הלך פחות טוב. סימנו לנו כמטרה את המשחק הערב כדי להגיע למקום השלישי ולצבור ניצחון נוסף. חשוב להדגיש שלא הפסדנו ושאנחנו עומדים כקבוצה. אני לא צריך לתת הסברים לגביי החילופים, חורה לי שהקהל מתעסק בחילופים ואני מצפה ממנו לתמוך ולכבד את ההחלטות של המאמן והצוות. עשינו הרבה החלטות שכן הלכו לנו טוב, אנחנו פועלים בזמן אמת ולא האוהדים ביציע, לפעמים זה מצליח יותר ולפעמים פחות. היינו צריכים לכבוש את השני על מנת לסיים את המשחק עוד במחצית הראשונה אבל לא עשינו את הפעולות הנכונות לאחר חטיפות הכדורים.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד, ראדו גינסארי, גיא חדידה(74, גל אראל), מקסים פלקושצ׳נקו(90, לירן סרדל), נס זמיר ובן אז׳ובל(81, אלי אלבז)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.