מתכוננים לבני יהודה - דוס סנטוס ישוחרר?

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מתכוננת למפגש עם בני יהודה. אפשרות: דוס סנטוס ישוחרר. בלבול: "מצפה לנו משחק מול קבוצה ממושמעת, טקטית ואגרסיבית" 

מרקו בלבול מתכונן עם קבוצתו למשחק מול בני יהודה, אבל בהחלט גם עובד במרץ לקראת פתיחת חלון העברות של ינואר. המאמן רוצה להשיב את מוחמד אבו פאני מהפועל חדרה, שגורמים בסביבתו אישרו בפני חיפה ספורט שיש דיבורים אבל עדיין זה לא סגור, שחקן נוסף מהפועל חדרה שבלבול רוצה הוא הקשר קווין טאפוקו, הצרפתי של הפועל חדרה. המאמן מאוד רוצה לחזק דווקא את חוליית ההגנה והוא מחפש בלם כאשר לא מן הנמנע שיהיה זה על חשבונו של אליסון דוס סנטוס, שמאז הגעתו של בלבול לקבוצה איבד את מקומו בהרכב, כזכור גם הבלם ההולנדי אטיין ריינן צפוי להיות משוחרר, כמו גם חברו ההולנדי מיכאיל קראמר. אם הייתה לבלבול אפשרות הוא היה נפרד מהקשר סיידובה סומא, אך היות והוא לא רשאי לשחק בקבוצה נוספת העונה, המאמן "נתקע" איתו. הירוקים גם צפויים לפנות לספרטה פראג ממש בקרוב במטרה לממש את האופציה על ג'ורג' מנז'ק.

הירוקים יארחו מחר את בני יהודה, ובמועדון יקוו סוף סוף להשיג ניצחון ליגה שני ברציפות. בלבול צפוי להמשיך לתת קרדיט להרכב שפתח מול מ.ס אשדוד למעט שינוי אחד, חזרתו של עוואד להרכב לאחר שהיה מורחק במחזור הקודם, כנראה על חשבונו של שון וייסמן. הערכה היא שבלבול יעלה שוב עם שלושה בלמים וימשיך לתת לרז מאיר את חולצת ההרכב על חשבונו של סאן מנחם באגף שמאל. סיידובה סומא ממשיך את היחסים הרעים מול מאמנו החדש ולא הורשה להתאמן היום לאחר שאיחר לאימון, סומא צפוי להיות מחוץ לסגל המשחק מחר.

לקראת המשחק מחר אמר מרקו בלבול לאתר הרשמי: "מצפה לנו משחק מול קבוצה ממושמעת, טקטית ואגרסיבית. כמו בכל משחק, גם מחר נבוא במטרה לקחת את כל שלוש הנקודות, קל וחומר כשהמשחק אצלנו בבית עם הקהל שלנו. נמשיך ונתמיד בדרך שלנו ורק כך נאסוף את הנקודות".
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.