שנת שוויון: תיקו להפועל

מאת יובל מרון | תיקו שני ברציפות להפועל, אראל כבש מהנקודה הלבנה(55), וארן איזן(77), מימר: ״מאוכזב מהתוצאה, ננצח בהמשך״

במסגרת המחזור ה-16 ובמשחק העולמי האחרון לשנת 2018, התארחה הערב הפועל באיצטדיון טדי למפגש נגד בית״ר ירושלים. המפגש עצמו הכיל פיקנטריה רבה שכן לפניי כשבעה חודשים התמודדו שתי הקבוצות במסגרת גמר גביע המדינה אשר בסיומו של דבר רשמו האדומים שחורים היסטוריה כשזכו להניף את הגביע הנחשק. כמו כן, קפטן הספינה באותו משחק ניר קלינגר עמד לראשונה על הקווים אל מול קבוצתו לשעבר. בנוגע להרכב האדום, מימר ביצע שינוי אחד עם הצבתו של אראל במקומו של חדידה. זאת ועוד, גילי ורמוט חזר לסגל והמתין להזדמנות על הספסל.

בדקה ה-20 פלקושצ׳נקו ניסה את מזלו מנקודת הקרן עם כדור מסובב, ניצן הדף. עשר דקות חלפו וכדור קרן נוסף של פלקושצ׳נקו מצא את גינסארי לבדו, המולדובי בעט היטב אך דווקא אז׳ובל מנע ממנו לכבוש. שניות ספורות חלפו ושוב היה זה פלקושצ׳נקו שמסר לגינסארי כדור מצויין, הפעם הנגיחה של הקשר עלתה מעל לשער. בדקה ה-34 סילבסטר איים לראשונה על מסגרתו של שטקוס שקלט היטב.
צילום: חגית אברהם
בדקה ה-46 בוזגלו עם כדור של אמן הותיר את ורד לבדו מול שטקוס, אקס מכבי חיפה נגח החוצה בשלומיאליות. מן העבר השני סויסטאד בעט מזווית קשה, ניצן הגיב היטב. בדקה ה-55 קלטינס הכשיל את זמיר בתוך הרחבה, אראל ניגש אל הנקודה הלבנה וגלגל פנימה, 1-0 הפועל. בדקה ה-71 אינברום בעט מסף הרחבה גבוה מעל לקורת שערו של שטקוס. בדקה ה-77 ורד הרים כדור, וארן עמד בחופשיות יתרה ונגח פנימה, 1-1. בדקה ה-89 ורמוט הגיע למצב מצויין, ניצן מנע ממנו להעלות את הפועל ליתרון נוסף. עמוק בתוספת הזמן תאמאש ירה ממרחק, שוב השוער הבית״רי הדף. בסיום הקבוצות מסיימות בחלוקת נקודות שווה, בעקבות התוצאה הפועל תחל את השנה החדשה כשהיא ממוקמת במקום השביעי.

מימר בסיום: ״אני מאוכזב כי שבועיים רצוף אנחנו מובילים ולא שומרים על התוצאה. אני שמח כי כן היינו במשחק והראנו דרך. חבל לי שהובלנו ולא הצלחנו לשמור על היתרון וזה פספוס, ניקח את הנקודות בהמשך. גילי רק חזר מפציעה ופחדנו לסכן אותו, כל הקבוצה הייתה טובה ונלחמה, אני מאמין שאם נמשיך ככה ננצח בהמשך. אני חושב שבשבוע שעבר היה משחק פחות טוב בעיקר במחצית השנייה שבה נרדמנו קצת אבל סך הכול בחודשיים האחרונים אני רואה קבוצה שנראית טוב ומשחקת כדורגל.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול(90, לירן סרדל), גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג, רסמוס סויסטד, גל אראל(87, גילי ורמוט), מקסים פלקושצ׳נקו, ראדו גינסארי(76, גיא חדידה), נס זמיר ובן אז׳ובל

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.