צוללת אדומה - עוד הפסד להפועל

מאת רובי לוי | הפועל חיפה ממשיכה את רצף ההפסדים עם הפסד הערב בקריית מוצקין. האדומים ירדו למאזן שלילי. יאנג ואלן היו הקלעים המובילים 

הפסד נוסף לאדומים. הפועל חיפה יצאה הערב למשחק חוץ מול מכבי קריית מוצקין וחוזרת הביתה עם הפסד נוסף, 98:85. האדומים הציגו משחק חלש ברוב שלבי המשחק ולמעשה ניצחונם של המארחים ממוצקין לא הוטל בספק, האדומים סוגרים משחק חמישי ברציפות עם הפסד ויורדים למאזן ניצחונות הפסדים שלילי (5/4). דווקא בחלק ההתקפי בחצי השני האדומים הצליחו להשתפר אך הגנתית הם לא הצליחו לעצור את קריית מוצקין. יאנג ואלן עם 17 נק' כ"א בלטו בצד האדום.

הפועל חיפה פתחה רע מאוד את הרבע הראשון ולא ממש הצליחה לעצור את ההתקפה של קריית מוצקין שכמעט ולא החטיאה וקלעה 28 נקודות ברבע, לעומת 16 של הפועל. ברבע השני המגמה נמשכה מוצקין קלעה מצויין אלא שבהפועל מעבר לזה שהגנתית לא ממש היו במשחק, גם התקפית נראו זוועה עם 13 נקודות בלבד ברבע ופיגור 53:29 במחצית.
גם ברבע השלישי השחקנים באדום לא ממש הצליחו לצמק את התוצאה והם ירדו בפיגור 20, 80:60. הרבע הרביעי היה לפרוטוקול בלבד והאדומים סופרים הפסד נוסף, חמישי ברציפות, 98:85.

קלעים מובילים בהפועל: יאנג ואלן 17 נק' כ"א, נאור שרון 13 נק', אייזנדרוף 12 נק', יאנגר 10 נק'.

צילום: פייסבוק הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.