בלבול לעונה וחצי

מאת רובי לוי | מרקו בלבול סיכם את תנאיו כמאמן מכבי חיפה באופן רישמי. בלבול לאתר הרשמי: "שמח לחזור ולאמן במכבי. מצפה לי אתגר גדול מאוד ואני מאמין שאעמוד בו ואצליח"

לאחר מו"מ מהיר, הודיעה מכבי חיפה על החתמתו של מרקו בלבול כמאמן הקבוצה. כפי שפורסם לראשונה בחיפה ספורט, אורך החוזה היינו לעונה וחצי. בניגוד לפירסומים שונים, מלכתחילה זו הייתה הכוונה, לתת לבלבול את האפשרות להיות מאמן מכבי חיפה בעונה וחצי. המחלוקת היחידה הייתה באיזה אופן לציין זאת בחוזה, בצד של מכבי חיפשו את האפשרות הקלה יותר שתאפשר להשתחרר מהחוזה במידת הצורך ואילו המאמן רצה שהדברים יהיו כתובים באופן ברור חוזה לעונה וחצי. בכל מקרה כפי שכבר הוכח במכבי חיפה בשנים האחרונות, חוזה הוא לא ערובה לכלום, בלבול ישפט לפי תוצאות והישגים. עונה טובה ומוצלחת תשאיר אותו לעוד עונה בכפר גלים, עונה קטסטרופלית תסדר לו עונה בבית רק עם פיצויים.
צילום: האתר הרשמי.
כזכור כבר בעונת 2014 החליף בלבול את אלכסנדר סטאנויביץ' שפוטר. בלבול הוביל את הירוקים למקום החמישי ובעונה לאחר מכן לא חודש החוזה עמו. במועדון התקבלה החלטה להביא במהלך ינואר לפחות שלושה שחקנים חדשים כאשר על הפרק קשר, חלוץ ומגן שמאלי. לא מן הנמנע שבמועדון ינסו שוב לפנות לטאלב טאוטחה שסירב לחתום בקבוצה בתחילת העונה. מי שיפרדו מהקבוצה בוודאות הם צמד הזרים ההולנדי: אטיין ריינן ומיכיאל קראמר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.