המאמן הבא? בחיפה יחכו עם ההחלטה

מאת רובי לוי | במכבי חיפה ישהו את ההחלטה לגבי זהות המאמן עד לאחר המשחק מול עירוני ק"ש, אפשרות - איתי מרדכי יאמן עד לסיום העונה כאשר אריק בנאדו יחבור אליו. מרדכי: "זה לא זמן לעסוק בעתיד" 

במכבי חיפה נשמו לרווחה לאחר שהצליחו להשיג את שלושת הנקודות מול בני סכנין. בקבוצה לא מתכוונים לקבל החלטות בנוגע לזהות את המאמן שיחליף את אלי גוטמן ויעשו זאת רק לאחר המשחק מול עירוני קריית שמונה. הערכות הן שהמועמדים לאימון הקבוצה הם השמות שהיו לפני מינוי אלי גוטמן, כאשר יש קולות שקוראים להחזיר את רוני לוי וישנם כאלה שמנסים להשפיע לכיוונו של מאמן נבחרת קפריסין רן בן שמעון. אפשרות נוספת שקיימת היא השארתו של איתי מרדכי עד לסיום העונה וצירופו של אריק בנאדו לצוות המקצועי, ההחלטה לגבי איתי מרדכי תלויה הרבה בתוצאה ובדרך שהקבוצה תציג מול עירוני קריית שמונה כבר בשבת. אגב, המאמן המוסכם והמועדף כמעט על כל מקבלי ההחלטות במכבי חיפה הוא של מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס ולא מן הנמנע שבמועדון יחליטו לחכות לאבוקסיס לעונה הבאה, אך כאמור הרבה תלוי בתוצאה אותו תשיג מכבי חיפה במחזור הקרוב מול בני יהודה.

המאמן הזמני איתי מרדכי נמנע מלהתייחס לנושא המאמן ואמר: "זה לא זמן לדבר על העתיד, יש לנו משחק חשוב בשבת מול עירוני קריית שמונה ונתרכז רק בו, אחריו נתפנה לדון על העתיד. ממה שנאמר לי אני יעמוד על הקווים מול קריית שמונה". לקראת המשחק הקרוב צפוי לשוב לסגל הקשר ז'ורז' מנז'ק שהיה מורחק בעקבות כרטיסים צהובים, יהיה מעניין לראות במקום מי, אם בכלל, יחזור הקמרוני להרכב.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.