גוטמן: "לא אהיה מנהל מקצועי"

מאת רובי לוי | אלי גוטמן: "סיימתי את דרכי כמאמן כדורגל", "עזרתי לאיתי להכין את הקבוצה למשחק מול סכנין ואעזור לו להכין את הקבוצה למשחק מול ק"ש", " לא אהיה מנהל מקצועי" 

אלי גוטמן ערך היום בצהריים מסיבת עיתונאים בה שיתף, סיימתי את המסע כמאמן כדורגל: "אני מתרגש, גם הבמאי היצרתי ביותר לא היה מצליח לביים סרט כזה, שאני מגשים חלום חיי, חוזר למכבי חיפה. ואחרי 23 ימים אני במסיבת עיתונאים מודיע לכם שלא תראו אותי יותר כמאמן על הקווים והכל מטעמים בריאותיים. בשלושה השבועות האחרונים הרגשתי בשיא שלי, עם תשוקה ואנרגיה. אני מודה לכל מי שילווה והיה לידי, מתנצל עם פגעתי באנשים בדרך. זו טרגדיה אישית שלי, אני עדיין לא יודע מה אני יעשה בהמשך הדרך, אני צריך לעקל את המצב הזה. אני רוצה להודות לכולם, לאוהדים, לשחקנים ולכולם. לאוהדי מכבי חיפה אני אומר, כואב לי אני יודע כמה רציתם שאני יגיע, אני יכול להבטיח לכם למועדון הזה נכונות עוד ימים יפים. אני עזבתי מסיבות בריאותיות אבל אני פה, אני נמצא בקשר טלפוני עם כולם ועוזר איפה שאני יכול. גם המועדון הזה נמצא במקוםה-6 או ה-7 בליגה הוא אימפריה."

על השתלשלות האירועים שהובילו להודעה על פרידה סיפר גוטמן: "ביום ראשון בלילה לא הרגשתי טוב, קצת לחצים בחזה, נסענו לביה"ח והתוצאות של הבדיקות לא היו טובות, נשארתי מספר שעות בביה"ח, בבית מדדתי לחץ דם ושוב התוצאות לא היו טובות. הדוקטור שלי זימן אותי אליו, בדק אותי ואמר לי שהכל נובע מלחץ. נפגשתי עם יענק'לה הראתי לו את מה שהקרדיולוג כתב והוצאנו את ההודעה שכולם קיבלו."

על העתיד במכבי חיפה: "בימים האחרונים מתוך אחריות למועדון, ישבתי עם איתי, הצוות והשחקנים ועזרתי להכין את המשחק מול סכנין וכך נעשה גם לקראת המשחק מול ק"ש, על הקווים זה תם ונשלם. הייתי היום באימון, הסתכלתי מהצד ראיתי שזה עושה טוב לשחקנים. ישבתי עם הצוות וראינו וידיאו לקראת קריית שמונה. אני לא יהיה מנהל מקצועי זה גם להיות באצטדיון ולשאת בלחץ, מכבי חיפה לא הציע לי להיות מנהל מקצועי. את המשחק מול בני סכנין ראיתי כמו אוהד. את החלומות שלי הגשמתי חוץ מלהביא אליפות למכבי חיפה. ההגעה שלי לאימונים האחרונים זה מתוך אחריות אישית שלי, אף אחד לא דרש ממני, זה בא ממני. אחרי המשחק מול קריית שמונה יענק'לה והצוות שלו יצטרכו לקבל החלטות לגבי הקבוצה. "

על הלחצים במכבי חיפה: "שבאתי למכבי חיפה הכוונה הייתה לעשות קבוצה שתגיע למקומות 3-4 ובעונה הבאה לבנות קבוצה שתילחם על אליפות. אני שואף להכי טוב והלחץ במכבי חיפה הוא לא שונה מכל קבוצה אחרת נבחרת ישראל או הפועל תל אביב."
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.