וולקאם טום - ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה שומרת על מאזן מושלם ובבכורה המחודשת של לוגאן טום (שהצטיינה) רושמת ניצחון חוץ חשוב מאוד על הפועל כפר סבא

ניצחון חוץ גדול למכבי חיפה, הירוקות יצאו למשחק העונה מול היריבה הכמעט ניצחית בשנים האחרונות, הפועל כפר סבא, וחזרה עם ניצחון מרשים, 3:0. מכבי הציגה את לוגאן טום בהופעת בכורה מחודשת, בקדנציה השנייה במועדון. טום בהופעה מרשימה סיימה עם 19 נקודות, והייתה המצטיינת במשחק. לצידה של לוגאן הצטיינה גם פולינה מליק עם 18 נקודות. היסטוריה נרשמה על המשטח בכפר סבא, כאשר בהרכבה של מכבי חיפה, 2 מדליסטיות אולימפיות! לוגאן טום שעשתה זאת במדי נבחרת ארה"ב ואריקה קומבירה שעשתה זאת במדי נבחרת ברזיל. אגב, הברזילאית הציגה משחק רגוע משהו עם 4 נקודות.
צילום: איגוד הכדורעף.
המערכה הראשונה הלכה די באופן חד צדדי לזכות מכבי חיפה עם 25:17, במערכה השנייה היו אלה המקומיות מכפר סבא שהכתיבו את הקצב, אבל יכולת מעולה של לוגאן טום השאירה גם את המערכה השנייה אצל מכבי עם, 25:20. במערכה השלישית מכבי הצליחה לשמור על ההפרש הקטן שפתחה ולנצח 25:20 בדרך לניצחון חוץ חשוב ויוקרתי. מכבי כעת במקום הראשון בליגה והיא הקבוצה היחידה ללא הפסד העונה.
היסטוריה בכפר סבא. קוימברה ולוגאן טום. צילום: מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.