ההיכל שייך לצעירים - ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | ניצחון שני השבוע למכבי חיפה שעולה למאזן חיובי, המצטיינים במשחק, צמד הישראלים הצעיר, רומן סורקין ודניאל קופרברג. ברק פלג: "מרוצה מהיכולת של השחקנים שעלו מהספסל"

שבוע מוצלח במיוחד למכבי חיפה, שרשמה הערב את בניצחונה השני השבוע כשהיא מביסה ברוממה את רמת גן/גבעתיים, 95:67. הירוקים היו עדיפים לאורך כל המשחק והמשיכו את היכולת הטובה ממשחק הניצחון ביום שלישי מול גליל עליון. הניצחון הזה מעלה את מכבי למאזן חיובי של נצחונות\ הפסדים (5/4). הירוקים נהנו היום מיכולת טובה של מרבית השחקנים שעלו לפרקט, שישה שחקנים בירוק קלעו בדו ספרתי, כאשר מעל כולם בלט, ההישראלי רומן סורקין עם 18 נקודות מייד אחריו עוד ישראלי צעיר בלט, דניאל קופרברג עם 16 נק'.

הירוקים פתחו את הרבע הראשון טוב והצליחו לפתוח פער מרמת גן\גבעתיים 32:23. ברבע השני נדמה היה שהירוקים הולכים להגדיל את הפער לאחר שכבר הובילו ב-14, 47:33, אלא שהאורחים לא ממש וויתרו והצליחו לצמק ל-9, 49:40 2 דקות לסיום המחצית. במחצית הלוח ברוממה הראה 53:44 ירוק.

מכבי פתחה את הרבע השלישי מעולה, הירוקים עצרו את האורחים מגבעתיים על 6 נקודות בלבד לעומת 21, ויתרון שיא בסיום הרבע השלישי 76:52 למכבי. ברבע הרביעי החיניכים של ברק פלג הצליחו לשמור על הפער מרמת גן/גבעתיים והצליחו לרשום ניצחון שני השבוע, 95:67.

ברק פלג לאתר הרשמי בסיום המשחק: "אני מאוד מאוד שמח מהניצחון אבל עוד יותר מהדרך. דיברנו על זה שאנחנו רוצים לראות התקדמות הגנתית, בחצי הראשון אבל שימנו לעצמנו מטרה על איזה סקור לעצור אותם וכך היה. אני מאוד שמח מהיכולת של השחקנים שעלו היום מהספסל שנתנו לנו את האנרגיה. לזה אנחנו מכוונים, לא צריך להסתנוור מהמשחק הזה ומה-30 הפרש, ביום שלישי מחכה לנו משחק נוסף ונצטרך להגיע מפוקסים."

קלעים מובילים במכבי: רומן סירקין 18 נק' -8 ריב', קופרברג 16 נק' ו-9 ריב', פישר 15 נק', גיבנס 14 נק', ברחל 11 נק', דשילדס 10 נק', וורקמן 8 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.