דרמה לילית ברוממה

מאת רובי לוי | הפועל חיפה רושמת ניצחון ליגה נוסף במשחק סופר דרמטי, האדומים מנצחים את הפועל עפולה לאחר שתי הארכות, יאנג הצטיין עם 38 נק' 

הפועל חיפה מצליחה להשיג ניצחון מתוק, לאחר שבתום שתי הארכות גברה על הפועל עפולה בתוצאה, 118:112. האדומים היו עדיפים רוב המשחק, והחזיקו ביתרון, אבל רבע רביעי לא טוב של האדומים גרר את המשחק לשתי הארכות. בצד של הפועל יכולים להיות שבעי רצון לאחר שהם שבים למסלול הניצחונות ולמרות שגם המשחק הזה הסתיים בניצחון רק לאחר שתי הארכות, האדומים יכולים להיות מרוצים משלושת הרבעים הראשונים הטובים של הקבוצה. ג'אמר יאנג היה פשוט בלתי ניתן לעצירה הערב עם 38 נק' ו-7 אס', יאנג ממשיך להיות האיש של הפועל במשחקים האחרונים. גם נאור שרון שמר על יציבות והגיע לעבודה עם 25 נק'.
צילום: חגית אברהם.
הפועל פתחה פער 10 כבר ברבע הראשון כאשר ירדה ביתרון 31:21, עד המחצית הפועל המשיכה עם יכולת התקפית טובה בדרך ליתרון 12, 50:38. האדומים המשיכו לשמור על הפער מהפועל עפולה וגם את הרבע השלישי סיימו האדומים ביתרון 10, 71:61. ברבע הרביעי החניכים של עופר רחימי פשוט לא היו במשחק, עפולה נגסה ביתרון ו-20 שניות לסיום יאנגר מעפולה קבע שיווין והארכה.
צילום: חגית אברהם.
בהארכה הפועל כבר הובילה בחמש נקודות, 98:93, אלא שהאורחים לא ויתרו והצליחו לחזור ל-98:98 ולכפות הארכה. בהארכה השנייה, הפועל שוב הצליחה לפתוח פער זעיר שהספיק לה לניצחון במשחק ובסיום כאמור, 118:112.

קלעים מובילים בהפועל: יאנג 38 נק' ו-7 אס', נאור שרון 25 נק', אופק אביטל 15 נק', ג'ף אלן 14 נק', אייזנדרוף 11 נק'.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.