סל: במכבי חיפה, תורמים ומתכוננים

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה ביקרו במחלקה האנקולוגית של ביה"ח רמב"ם והדליקו נרות עם המאושפזים. הירוקים מתכוננים לשני משחקי בית השבוע, גוני יזרעאלי חוזר עם גליל עליון וצפוי להתקבל עם זר פרחים 

קבוצת מכבי "הנטר" חיפה ביקרה היום בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט ברמב"ם חיפה, הירוקים ביקרו את הילדים המאושפזים במחלקה האונקולוגית ואת משפחותיהם. מכבי הגיעה לביקור מלווים בנציג חברת "קליל" שהיא אחת מנותני החסות של הקבוצה. השחקנים הדליקו נרות יחד עם המאושפזים, חילקו מתנות במחלקות השונות, הצטלמוף חילוקי חתימות ועודדו את החולים במחלקות השונות.
צילום: קובי "קבוצה" דונר
מאמן הקבוצה ברק פלג התייחס לביקור המרגש ואמר לאתר הרשמי: "קודם כל חג חנוכה שמח ותודה על ההזדמנות לתרום מזמננו. שני דברים שמאפיינים ספורטאים ואנשים אנחנו בנויים מניצחונות והפסדים הרבה ניצחונות קטנים אשר מובילים לניצחונות גדולים. בהפסדים אנחנו לומדים להתמודד עם הקשיים הללו. מאחל לכם הרבה בריאות החלמה מהירה וחג שמח".
צילום: מכבי חיפה.
ובתוך כך לאחר ההפסד המאכזב בשישי האחרון למכבי קריית מוצקין, במועדון מתכוננים לשני משחקי בית במהלך השבוע. בשלישי גליל עליון תגיע לרוממה ובשבת הירוקים יארחו את הפועל ר"ג/גבעתיים. יחד עם גליל העליון יגיע לרוממה גם אקס הקבוצה, גוני יזרעאלי שנחתך מהקבוצה במהלך העונה שעברה, הקבוצה צפויה לקבל את פניו של יזרעאלי עם זר פרחים.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.