3 פעמים ח"י - ניצחון למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה משיגה ניצחון חשוב, בחוץ על מכבי קריית אתא. שלושה שחקנים קלעו 18 נק' במכבי. פלג: "יש עוד מה לשפר" 

ניצחון סופר חשוב לברק פלג וחניכיו, הירוקים התארחו במגרשה של קריית אתא ובמשחק רווי תהפוכות רשמו ניצחון 85:82. המשחק היה צמוד לכל אורכו והייתה זו המארחת שפתחה פער תשע בסיום המחצית השנייה, אך רבע רביעי מעולה של השחקנים בירוק העניק לה את הניצחון. שלושה שחקנים במכבי סיימו עם 18 נקודות כ"א, גיבנס, וורקמן ודשילדס. הירוקים כבר במקום ה-4 בטבלה עם 8 ניצחונות לעומת 5 הפסדים.

הרבע הראשון היה צמוד לכל אורכו ומכבי חיפה ירדה ביתרון 21:19. הרבע השני היה כולו של המארחת שהייתה טובה יותר ופתחה פער 44:35 עם סיום המחצית. רבע שלישי צמוד הוריד את מכבי בפיגור 4 בלבד, 61:57. רבע רביעי מעולה של הירוקים העניק לה את הניצחון היקר, ובסיום כאמור, 85:82.

מאמן הקבוצה ברק פלג אמר בסיום לאתר הרשמי: "שיחקנו הערב נגד קבוצה קשוחה והמשחק היה בהתאם. אני שמח על הרוח הנשמה והלחימה של השחקנים הערב, גם מי ששיחק יותר וגם מי שנכנס רק לכמה דקות, מבחינת כדורסל יש לנו עוד מה לשפר".

קלעים מובילים במכבי חיפה: סמי גיבנס 18 נק' ו9 ריב', ווילי וורקמן 18 נק' ו7 ריב', קרון דשילדס 18 נ' ו6 ריב', דניאל קופרברג 14, אנתוני פישר 9, עמית אלון 5.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.