שבה הביתה

מאת יובל מרון | 4-2 נהדר להפועל שרושמת ניצחון שני העונה בסמי עופר על חשבון המלאבסים, מימר: ״רוצים עוד שחקן או שניים״

במסגרת המחזור ה-18 אירחה הערב הפועל את הקבוצה מאם המושבות, מכבי פתח תקווה. האדומים שחורים הגיעו להתמודדות לאחר שרשמו שלוש תוצאות תיקו רצופות אשר מיקמו את החבורה של מימר במקום השביעי בטבלה. לפיכך, במועדון ידעו כי אם ברצונם להתברג בפלייאוף העליון על מחזיקת הגביע לרשום ניצחון ביתי לראשונה מזה כחמישה חודשים. על אף הצטרפותו הטרייה, שחקן הרכש ממכבי ת״א, מתן חוזז, זכה לקרדיט בהרכב ואייש את חוליית ההתקפה לצידם של בן אז׳ובל ונס זמיר. כמו כן בצל פרשת מעברו של שטקוס רן קדוש קיבל את אפודת השוער הראשון. בנוסף, ראדו גינסארי תפס את מקומו של גל אראל ברשימה הפותחת. כ-3500 צופים נכחו באיצטדיון.

בדקה ה-4 סיסוקו עבר את גולדברג בקלילות ואיתר את בריבו לבדו במרכז הרחבה, החלוץ נגח בקלילות פנימה וקבע 1-0 מוקדם. שלוש דקות חלפו ואז׳ובל הגיע למצב מצויין אך נגח לידיו של גינזבורג מקרוב. בדקה ה-18 הגיע השוויון, פלקושצ׳נקו הניף את רגלו מכ-25 מ׳, הכדור פגע בדנינו ונכנס לרשת, 1-1. בדקה ה-40 שיתוף פעולה בין גולדברג לחוזז הסתיים בבעיטה של האחרון, גינזבורג הדף בקצות אצבעותיו. דקות ספורות לסיום המחצית אז׳ובל ניצל טעות קשה של דנינו על מנת לדהור לבדו אל מול גינזבורג, החלוץ שמר על קור רוח וגלגל פנימה, 2–1.
צילום: חגית אברהם
הפועל פתחה את המחצית השנייה בסערה, בדקה ה-50 קרן של פלקושצ׳נקו הגיעה לרגליו של גינסארי, המולדובי סובב בצורה נהדרת אל הפינה השמאלית, 3-1. בדקה ה-62 בריבו כמעט וניצל ערבוביה ברחבה על מנת להשלים צמד, קדוש היה במקום ומנע מהמלאבסים לחזור למשחק. החגיגה האדומה המשיכה, בדקה ה-72 חוזז רשם שער בכורה אדיר כשבעט נהדר בעיטה חופשית מסף הרחבה, 4-1. בדקה ה-89 בריבו החמיץ ברשלנות מול קדוש. בדקה ה-90 חוזז השאיר את אראל לבדו מול שער ריק, סיסוקו הציל את הבעיטה של המחליף מקו השער. התקפה חלפה והאורחת צימקה ל4-2 משער של בריבו. בסיום הפועל חוזרת אל מסלול הניצחונות ורושמת שלוש נקודות חשובות להמשך הדרך במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון.

מימר בסיום: ״כשהשחקנים שלי נהנים על המגרש זה הכי חשוב. אנחנו בלי עין הרע ברצף של 8 משחקים ללא הפסד והשחקנים יודעים שאסור להוריד את הרגל מהגז.  גם שטקוס וגם רן קדוש הם שוערים טובים. ארנסטס עבר שבוע לא קל מבחינת אנרגיות ולכן רציתי לעשות את השינוי. כל עוד שטקוס פה הוא יילחם על המקום שלו ואני אחליט מי השוער שייפתח לפני כל משחק מחדש. חוזז שחקן מצוין לליגה הזאת ואני שמח שהוא נהנה ועובד על המגרש כמו שעשה הפעם. אני רק מקווה שהוא ימשיך ככה. אנחנו מחפשים עוד שחקן או אולי שניים ונראה מה יהיה בהמשך. אין לחץ ואנחנו עובדים בשקט מתחת לפני השטח. בכל מקרה, גם בלי שחקני רכש נוספים יש פה קבוצה טובה.״

הרכב הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, גבריאל תאמאש, ריקי מיטרבסקי, שון גולדברג(71, מתן חוזז), רסמוס סויסטאד, ראדו גינסארי, מקסים פלקושצ׳נקו, מתן חוזז, נס זמיר(65, גל אראל), ובן אז׳ובל(78, ת׳אנאסיס פאפאזוגלו)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.