בלבול מדבר לקראת סכנין

מאת רובי לוי | לקראת משחק התראיינו מרקו בלבול מאמן מכבי חיפה ובלם הקבוצה עאיד חבשי. בלבול: " כדורגל בלי לחץ זה כמו פסנתרן בלי פסנתר"

מרקו בלבול מאמן הקבוצה התייחס למשחק הגביע ואמר: "בגביע אין פייבוריטית, ראינו את זה בסיבוב הקודם. זה משחק קשה מאוד בחוץ, אנחנו צריכים לבוא מפוקסים ולבוא ולעשות העבודה שלנו, המטרה היא לעבור שלב. לא קל לשחק בדוחא אבל נעשה הכל כדי לעבור שלב, אנחנו נתרכז בעצמנו ולא ביריבה, שמחתי לראות את הקהל הגדול שהגיע למכבי חיפה אנחנו משחקים בשבילם. נגד באר שבע היינו דומיננטיים והגענו למצבים ואני לוקח את איך שנראינו וצריך להמשיך את זה עם אגרסיביות, שליטה ולחץ. חגגנו אחרי באר שבע אבל יום למחרת היה אימון ואנחנו עם הרגליים על הקרקע. אברהם גרנט הוא אחד המאמנים הגדולים הוא חבר טוב עבדנו יחד בעבר, היחסים שלנו מעולים, יש לי עוד חברים טובים ויש לי רק דברים טובים לומר עליו, לפירסומים אני לא מתייחס. אין מאמן שלא רוצה להרוג את המשחק ולשבת על רגוע, אבל צריך לדעת לשמור על שער נקי, משחק ההגנה היה טוב ומתואם. בואה מורטה הוא איש מקצוע מהרמה הגבוה, יש לו המון ידע זו עד זוג עיניים עבורי. כדורגל בלי לחץ זה כמו פסנתרן בלי פסנתר.

הבלם עאיד חבשי התייחס למשחק ואמר: "אני שמח שיש הרבה חבר'ה צעירים שגדלו במחלקת הנוער, זה אושר גדול, זו חוויה גדולה לשתף פעולה עם שחקנים שגדלו איתי בנוער. מאז שמרקו הגיע הרבה שחקנים שהכירו אותו מהנבחרת הצעירה ואני בינהם, התחברנו אליו מהר. שלושת הבלמים עושה לנו טוב ובכדורגל צריך לדעת לשחק בכמה שיטות. אני מחובר לשיטת שלושת הבלמים. אני שמח שאני נמצא במועדון הכי טוב בארץ ואני רוצה להישאר פה להרבה שנים, עדיין לא דיברו איתי על ההמשך, יש לי חוזה לשנתיים. אני מתרכז במשחק של מחר איך לעבור אותו בהצלחה. אני לא מתעסק במה היה עם ההולנדים, אני מתעסק בהיום, מרקו הגיע הביא רוח חדשה ואנחנו לא סופגים שערים וזה הכי חשוב. סכנין לא בתקופה טובה אבל יש להם שחקנים עם ניסיון וזה משחק קשה, זה גביע ואין זמן לטעויות צריך לעבור שלב. אני מאמין שהקהל שלנו יבוא ויתמוך בנו."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.