דרמה בגליל - הפסד להפועל

מאת רובי לוי | בתום דרמה גדולה ולאחר שתי הארכות, רושמת הפועל חיפה הפסד במשחק חוץ מול גליל עליון. אלן הצטיין עם 25 נקודות 

הפסד להפועל חיפה 114:105, בתום מותחן שכלל שתי הארכות. האדומים יצאו למשחק חוץ מול גליל עליון והיו במשחק הצמוד לכל אורכו. במחצית ירדו האדומים בפיגור של 2 נק' בלבד 40:38, והיה זה ג'ף אלן עם נקודות מהקו ששלח את המשחק להארכה לאחר שיוויון 82 בתום הזמן החוקי. בהארכה המארחת כבר הוליכה ב-4 חצי דקה לסיום אבל שלשה של יאנג והגנה טובה של האדומים, שלחו את המשחק להארכה נוספת שהלוח הראה 96:96. בהארכה השנייה לשחקני הפועל כבר נגמר האוויר ובסיום כאמור, 114:105.

בהפועל הצטיין ג'ף אלן שקלע 25 נק', גם נאור שרון שנעדר מהמשחק האחרון עקב פציעה חזר לפרקט עם משחק טוב ו-23 נקודות עבור הפועל. יאנג שהורחק לאחר שבעט בכדטר עמוק בהארכה השנייה קלע 19. ההפסד הזה מוריד את הפועל חיפה למקום ה-9, והמטרה שלה חרף ההפסד, להגיע לפלייאוף עדיין חיה ובועטת. במחזור הבא תארח הפועל את האחרונה בטבלה הפועל כ"ס.

קלעום מובילים להפועל:  ג'ף אלן 25 נק', נאור שרון 23 נק', ג'אמר יאנג 19 נק', יונתן לוי 12 נק', נועם לייש 11 נק', אייזיה אייזנדורף 9 נק'.
צילום: הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.