הירוקים יוצאים לבאר שבע

מאת רובי לוי | הירוקים יצאו לבאר שבע - בלבול ימשיך לתת קרדיט להרכב. שועה יהיה בסגל? בשבוע הבא פגישה שתכריע האם פלקושצ'נקו יצורף 

במכבי חיפה מכוננים למשחק מול הפועל באר שבע (שבת, 20:30), החניכים של מרקו בלבול מגיעים למשחק לאחר שלושה ניצחונות ליגה רצופים ויקוו לשמור על הרצף הנדיר. טרם ברור אם הרכש הנוצץ, ירדן שועה יהיה בסגל והערכות הן שבמכבי יחכו עם הבכורה. בלבול ימשיך באותו המערך שהנחיל מאז הגעתו לקבוצה עם שלושה בלמים כאשר השלישייה שפתחה במשחק האחרון, ריינן, חבשי וארד צפויים להמשיך לקבל את הקרדיט. נדמה שהסימן שאלה היחיד בהרכב של מכבי חיפה נמצא בחוד, והוא עם מי יפתח בלבול עם וייסמן שמצליח להטריד הגנות ולהגיע למצבים או מוחמד עוואד המצטיין של מכבי חיפה העונה, שמאז הגעת בלבול לא ממש קיבל הזדמנויות.

בעניין הרכש, בשבוע הבא צפויה פגישה גורלית שתכריע האם מקסים פלקושצ'נקו יהיה שחקנה של מכבי חיפה, כן או לא. גורם בכיר מאוד בסביבתו של מקסים פלקושצ'נקו אמר לחיפה ספורט: "הכיוון חיובי, יש רצון של מכבי חיפה. בשבוע הבא זה יוכרע".  

ההרכב המשוער: גיא חיימוב, ארנסט מבוקה, עופרי ארד, אטיין ריינן, עאיד חבשי, רז מאיר, ג'ורג' מנדז'ק, נטע לביא, סינטיהו סלליך, ניקיטה רוקאביצה ושון וייסמן (מוחמד עוואד).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.