נעצרה: תיקו להפועל

מאת יובל מרון | 1-1 למחזיקת הגביע נגד קריית שמונה, שמיר(48) העלה את האורחת ליתרון, שמש(73) איזן בשער בכורה, זמיר הורחק, מימר: ״האדום שיבש, אני יוצא מחוזק״

כשהיא מבססת את עצמה כאחת מקבוצות ההתקפה הטובות ביותר בליגה ולאחר שכבשה שמונה שערים בשני המשחקים האחרונים, אירחה הערב מחזיקת הגביע את הקבוצה הצפונית ביותר בליגת העל, עירוני קריית שמונה. חניכיו של שרון מימר הגיעו להתמודדות בצל עזיבתו של מקסים פלקושצ׳נקו ליריבה העירונית, מן העבר השני חלוץ הרכש הטרי עידן שמש נכלל לראשונה בסגל האדום. מימר ביצע שינוי בודד בהרכב כאשר את מקומו של פלקושצ׳נקו תפס גל אראל. בנוסף, גילי ורמוט חזר גם הוא לסגל הקבוצה לאחר היעדרות ממושכת. כ- 4400 צופים הגיעו לתמוך בקבוצה במטרה להשיג שלוש נקודות חשובות בהמשך המאבק על הפלייאוף העליון.

בדקה ה-5 גינסארי השאיר כדור לגולדברג שבעט, הבעיטה של המגן פספסה את המסגרת. בדקה ה-17 אראל הניף את רגלו מחוץ לרחבה, בדומה לגולדברג גם הקשר פספס את המסגרת. בדקה ה-27 האורחת הגיעה להזדמנות ראשונה במשחק עם ניסיון של ריאן, שטקוס הדף היטב. בדקה ה-31 חוזז עבר את גולדנברג בקלילות ומסר לזמיר, מלך שערי הקבוצה החמיץ במצב נהדר ממרכז הרחבה. שלוש דקות חלפו ובארי הגיע למצב מצויין אך החמיץ ברשלנות.

צילום: חגית אברהם

בדקה ה-48 שמיר ניצל חור גדול במרכז ההגנה האדומה והעלה את האורחת ליתרון עם נגיחה מקרוב. בדקה ה-54 בארי היה חייב לכבוש את השני, החלוץ דהר לבדו ממחצית המגרש ונעצר ע״י שטקוס. שבע דקות מאוחר יותר חוזז ירה מסף הרחבה, ברטקוס היה במקום. בדקה ה-63 זמיר הורחק בכרטיס צהוב שני. בדקה ה-73 מלול העביר כדור רוחב מצויין למחליף עידן שמש כשכבש בהופעת הבכורה בנגיעתו הראשונה בכדור. שניות ספורות לתום המשחק חוזז בפעולה גדולה מצא את סויסטאד במצב מצויין, השוודי הפציץ את משקוף השער מקצה הרחבה.

מימר בסיום: ״שמח איך שהמשחק התפתח, האדום שיבש את הכל, אך אני יוצא מאוד מחוזק אפילו כמו בניצחונות. לא נשברנו, בהחלט מעודד. מסתכלים על הטבלה, רוצים להתקדם והתיקו הוא בסדר לאיך שהתפתח המשחק. עידן שמש? נכנס טוב למשחק, חבל שנפצע, אך יש סגל מאוד רחב עם עומק מה שהופך את הקבוצה לאיכותית. עזיבת מקסים פלקושצ’נקו? שחקן מאוד טוב לא סתם היה בהרכב. בכל אופן, על צד החיזוק צריך לפרגן ליואב כץ, כל מה שרצינו קיבלנו וצריך לפרגן לו על זה. לא מביאים סתם שחקנים רק כדי להגיד הבאנו.״

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, ריקי מיטרבסקי, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, רסמוס סויסטאד, גל אראל(56, גילי ורמוט), ראדו גינסארי, נס זמיר, מתן חוזז ובן אז׳ובל(71, עידן שמש(82, גיא חדידה))

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.