לקראת נתניה - פלקושצ'נקו צפוי להיות בסגל

מאת רובי לוי | מכבי חיפה פוגשת ביום ראשון את מכבי נתניה, פלקושצ'נקו צפוי להיות בסגל - מנז'ק החלים וצפוי לשוב להרכב. וגם במועדון רוצים להנחית עוד שני זרים. מזרחי ואזולאי ישוחררו?

לאחר שבמכבי חיפה סגרו באופן רשמי את העברתו של מקסים פלקושצ'נקו מהפועל חיפה, במועדון מתכוננים לקראת המפגש החשוב ביום ראשון מול מכבי נתניה. הערכות הן שמרקו בלבול ימשיך באותו המערך. הרבה עיניים נשואות לעבר הבחירות של מרקו בלבול בהחלטה על הסגל שיעמוד לרשות הקבוצה, כאשר כבר עכשיו אפשר לומר כמעט בוודאות שהרכש הטרי מקסים פלקושצ'נקו צפוי להיות בסגל של בלבול. גם מוחמד אבו פאני ששב לקבוצה רשאי לעמוד לרשותו של בלבול שני השחקנים מצטרפים לרכש הטרי ירדן שועה. שחקנים בכירים דוגמאת: רועי קהת, שלומי אזולאי ואופיר מזרחי עלולים למצוא עצמם מחוץ לסגל הקבוצה. אין ספק שלהחלטות של מרקו בלבול באשר לסגל הקבוצה ליום ראשון, תהיינה השלכות עבור עתידים של לא מעט שחקנים במכבי חיפה.
צילום: האתר הרשמי.
לקראת המשחק אמר מרקו בלבול לאתר הרשמי: "אין משחקים קלים ואנחנו רואים את זה. להוציא את מכבי ת"א, כל הליגה שיווניות, 7 קבוצות נאבקות על הפלייאוף העליון והכל צפוף. נתניה קבוצה חזקה עם תלכיד שעובד הרבה זמן ביחד. אנחנו באים לכל משחק במטרה לנצח ולשחק כדורגל טוב".

על שחקני הרכש החדשים אמר בלבול: "אני מכיר את פלקושצ'נקו ואבו פאני מצוין. הם היו אצלי בנבחרת ישראל הצעירה. עקבתי אחרי אבו פאני גם בחדרה ואחרי מקסים בנבחרת ובמשחקי הליגה. הם שחקנים מוכשרים מאוד עם איכות שמתאימה למכבי חיפה, גם בהווה וגם בעתיד ביחד עם ירדן שועה. אנחנו לא נבחן אותם כל 100 מטרים, הבאנו אותם לטווח הארוך".

הירוקים לא מתכוונים לסגור את חלון העברות הנוכחי בהעברות הללו, גורם בכיר במועדון אישר כי יש כוונה להביא עוד שני זרים, כאשר זר אחד ינחת בוודאות. העמדות בהן מעוניין מרקו בלבול להתחזק הן בקישור ההגנתי, ובעמדה המגן השמאלי או בלם שיכול לשחק בצד שמאל במערך שכולל שלושה בלמים. במכבי מאוד רצו לראות בחלון הנוכחי את טאלב טאווטחה אבל אקס הירוקים לא ממהר לשוב ארצה ולפי שעה לא מעוניין לחזור, אם כי יתכנו התפתחויות בנושא, כסף בעניין של המגן הוא לא הבעיה - הדבר היחיד שמשפיע זה חוסר הרצון של המגן לוותר על החלום האירופאי.
צילום: האתר הרשמי.
לאחר הצטרפותם של שחקני הרכש נוצרה במכבי חיפה תחרות קשה על הסגל וכבר עכשיו ברור שלפחות שני או שלושה שחקנים ישוחררו. עמית זנטי יצא בוודאות לעונת השאלה גם שלומי אזולאי מבוקש בלא מעט קבוצות בליגה כאשר המובילה היא בית"ר ירושלים כמוהו גם אופיר מזרחי מבוקש ובמכבי נתניה מאוד רוצים את השחקן, הערכות הן שלפחות שניים מתוכם ישוחררו מהקבוצה כאשר גם הבלם אליסון דוס סנטוס צפוי לעזוב אם תגיע הצעה מקבוצה שתשתתף בשכרו הגבוה הוא ישוחרר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.