האם מירדן תבוא הישועה ? / שמעון גילור


גילור בירוק | ירדן שועה הרכש החדש של מכבי חיפה הוא אחד מבין חלוצים רבים שעשו את הדרך מהשכונה למדים הירוקים, שמעון גילור עושה קצת סדר וגם מתי צפויה הופעת הבכורה של הרכש החדש?

1. ירדן שועה הוא למיטב זכרוני החלוץ השישי שהחל את דרכו בבוגרים בקבוצת בני יהודה, שמגיע אלינו. מעניין לראות את המאזן של הכתומים לשעבר כאשר לבשו את המדים הירוקים
השחקן מס. עונות אצלנו הופעות בליגה שערים בליגה
משה אייזנברג
1
25
7
אלון מזרחי
4
91
63
חזי שירזי
2
51
18
חיים רביבו
3
57
43
אלירן עטר
4
65
23
צילום: האתר הרשמי.
הממוצע של יוצאי שכונת התקווה אצלנו עומד על שער לכל 1.87 משחקים. אני חותם על המספר הזה בשתי ידיים. השאלה היא האם שועה מסוגל להתקרב למספרים הללו ? ימים יגידו.
  1. ידידי רפאל קבסה, אמר כשההולנדים עזבו, שיענקל'ה שחר חזר להיות המנהל המקצועי של מכבי חיפה. למרות שסנונית אחת עדיין אינה מבשרת את בוא האביב, כך זה נראה. וגם בעניין הזה, רק במבחן הזמן (ייתכן שבימים או בשעות הקרובות תהיינה הפתעות נוספות) נוכל לדעת אם אכן זהו המצב וחשוב מכך, האם זה מה שיחזיר אותנו לצמרת הכדורגל בארץ.

  2. עוד בטרם נפוצה לה הידיעה, כבר כתבו לי אוהדים רבים: "מה יהיה עכשיו עם עוואד? ". ותשובתי לכולם היא אחת: שיתמודד. אם הוא מספיק חזק מנטלית ומספיק איכותי ככדורגלן, תימצא הדרך לשלב את שניהם. רוצים דוגמאות מהעבר ? בבקשה: סלקטר, רוזנטל וצדוק מלכה לא נפגעו מבואו של ארמלי. להיפך זה רק עזר להם. ארביטמן וחמד לא נפגעו מהבאתו של דבאלשוילי. גם הם רק נבנו מנוכחותו. אם עוואד רוצה עצה קטנה ממני הרי היא זו : קח לך מאמן אישי (למשל האוירון), תתאמן הרבה, תשתפר בניצול מצבים (לדעתי מוחמד עוואד מבקיע 1:10 +-) ואז השמים הם הגבול. אם תתבכיין ותכנס לדכאון, סופך יהיה בקבוצות (בלי חו"ח לזלזל) כמו חדרה, רעננה, סכנין וזה לא מה שאתה רוצה.

  3. ואחרי כל זה , אין קשר ולא נסוגתי מילימטר מבקשתי/דרישתי שמר יעקב שחר יצא ל"פרונט", ידבר אלינו האוהדים וייתן לנו אופק. גם אם בימים הקרובים יסתבר שמ"לכלוכית" נהיינו ל"סינדרלה" , היום שבו נהיה בעידן פוסט יענקל'ה אינו רחוק ואנחנו זכאים לדעת מה התכנית ליום שאחרי. אנחנו נהיה כאן גם כשזה יתרחש.

  4. ירדן שועה לא צפוי להיות בסגל הקבוצה למשחק הקרוב מול הפועל באר שבע, אך צפוי לעמוד לרשותו של מרקו בלבול במשחק הגביע מול בני סכנין.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.