ניצחון למכבי ברוממה

מאת מערכת האתר | ניצחון למכבי חיפה מול עירוני קריית אתא, ווילי וורקמן הצטיין. ברק פלג: "הנשמה והאגרסיביות עשו את ההבדל"

מכבי חיפה מנצחת 84:82 את עירוני קריית אתא. כאמור, הירוקים אירחו הערב ברוממה את עירוני קריית אתא ובמשחק שהיה נדמה בורח להם מהידיים, הם רושמים ניצחון חשוב וזאת בזכות מחצית שנייה טובה. ווילי וורקמן שוב הוכיח שהוא מסוגל לסחוב את הקבוצה, לאחר שהוביל את רשימת קלעי הקבוצה עם 21 נק'. הניצחון הזה מציב את מכבי חיפה במקום ה-3 בטבלה עם 10 ניצחונות מול 6 הפסדים. במחזור הבא תצא מכבי למשחק חוץ מול המדורגת ראשונה בטבלה, מכבי רעננה אשר הפסידה רק פעם אחת העונה.
צילום: חגית אברהם.
הירוקים לא היו טובים בחצי הראשון וירדו בפיגור 10, 50:40. ברבע השלישי הצליחו החניכים של ברק פלג לשוב למשחק וירדו ביתרון נקודה, 65:64. ברבע האחרון הירוקים כבר עלו ל-72:79, אלא שהאורחים מקריית אתא לא ויתרו וחזרו למשחק, שחקני מכבי שמרו על קור רוח מהקו בדרך לניצחון חשוב, 84:82.

מאמן מכבי חיפה ברק פלג אמר בסיום המשחק: "ידענו שהמשחק הזה הולך להיות לא פשוט והשתדלנו לעבוד במהלך השבוע המון על הצד המנטלי. המחצית הראשונה פשוט לא הייתה קשורה לכדורסל. במחצית השנייה הסיפור היה אחר לגמרי, השחקנים לקחו את הדברים הלא פשוטים שנאמרו במחצית ויישמו את זה במחצית השנייה, הנשמה והאגרסיביות בחצי השני עשו את ההבדל במשחק."
צילום: חגית אברהם.
קלעים מובילים במכבי: ווילי וורקמן 21 נק' ו-8 ריב', קרון דשילדס 16 נק' 9 אס'-, סמי גיבנס 13 נק' ו-10 ריב', דניאל קופרברג 10 נק', רומן סורקין 10 נק', לוקאס האוזמן 10 נק'.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.