מקסים פלקושצ'נקו קרוב למכבי חיפה

מאת רובי לוי | מקסים פלקושצ'נקו קרוב מאוד להיות שחקן מכבי חיפה, התפתחויות צפויות בימים הקרובים. גורם בכיר: "75% שמקסים ישחק במכבי חיפה". במכבי חיפה מאשרים: "השחקן מועמד"

אם לא תהיינה הפתעה של הרגע האחרון, מקסים פלקושצ'נקו קשרה של הפועל חיפה, צפוי לחצות את הכביש ולחתום בשורות מכבי חיפה. פלקושצ'נקו מועמד לשורות הירוקים כבר לא מעט זמן אלא שבמכבי לקחו את הזמן, לאחר המשחק אמש במכבי הבינו שהם צריכים חיזוק לעמדת הקישור ומקסים פלקושצ'נקו הוא המועמד המתאים לעמדה. במכבי חיפה מנסים לבנות שלד צעיר לשנים הבאות עדות לכך ראינו בהבאתו של ירדן שועה וכך גם פלקושצ'נקו אם יגיע, ימשיך את הקו הזה.

ממכבי חיפה סירבו להתייחס לנושא ורק אישרו: "מקסים פלקושצ'נקו מועמד לקבוצה". גורם בכיר בקבוצה חיזק את הדברים ואמר לחיפה ספורט: "ידוע שפלקושצ'נקו מועמד מוביל לשחק במכבי". גורם בכיר בסביבת השחקן אישר גם הוא בפני חיפה ספורט ואמר: "הכיוון הוא חיובי ואם צריך להעריך באחוזים, 75% שמקסים פלקושצ'נקו יהיה שחקן מכבי חיפה בימים הקרובים".

ובתוך כך סנטיהו סלליך שנפצע במשחק הליגה מול הפועל באר שבע, צפוי להיות בסגל הקבוצה לקראת המשחק ביום שלישי מול בני סכנין. הירוקים אגב, אם יעברו את בני סכנין יפגשו את מכבי ת"א למפגש כפול במסגרת רבע גמר גביע המדינה.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.