נטע תקווה - ניצחון גדול למכבי

מאת רובי לוי | 2:0 ענק למכבי חיפה בבאר שבע, לביא שהצטיין כבש אזולאי סגר את המשחק. טהא הורחק בבאר שבע. בלבול: "נשארים עם הרגליים על הקרקע". לביא: "כל הכבוד לקהל"

ניצחון ענק למכבי חיפה בבאר שבע, הירוקים רושמים 2:0 ענק ומוצדק. מרקו בלבול עם 100 אחוזי הצלחה מאז הגיע. נטע לביא שכבש ועופרי ארד היו הטובים בשורות הירוקים. זהו הניצחון הראשון בהיסטוריה של מכבי חיפה בטוטו טרנר. בלבול נתן אשראי להרכב שמצליח בשבועות האחרונים. עוואד קיבל את ההזדמנות מהספסל. סנטיהו סלליך נפצע במהלך המשחק ופונה לביה"ח עם חשש לשבר. הירוקים במקום ה-4 בטבלה.
צילום: האתר הרשמי.
מכבי חיפה פתחה טוב את החצי הראשון ובדקה ה-6 מתפרצת מהירה של הירוקים כמעט ונתנה לה את השער הראשון במשחק אך כדור הרוחב של רוקביצה היה עמוק מידי והרוש לקח. בדקה ה-15 עופרי ארד יכול היה לכבוש לאחר שקיבל כדור בתוך הרחבה בעט אבל הכדור פגע בבלם באר שבעי ויצא לקרן. בדקה ה-20 מכבי הגיעה למצב הכי טוב שלה בחצי הראשון, כדור רוחב של מאבוקה מצא את הראש של רז מאיר שנגח נפלא והרוש הדף לקרן. באר שבע התעוררה והגיע לשני מצבים מצויינים שאת שניהם למזלה החמיץ מרוואן קבהא.
צילום: האתר הרשמי.
עם פתיחת המחצית השנייה (50) הפועל באר שבע נותרה ב-10 שחקנים, לאחר שלואי טהא ספג כרטיס צהוב שני והורחק. בדקה ה-62 מאבוקה מצא את המשקוף כאשר בעט מתוך הרחבה. בדקה ה-72 מכבי חיפה עלתה ליתרון מוצדק כאשר נטע לביא בעט מחוץ לרחבה ונתן 1:0 לירוקים. באר שבע שלחה את כל הכלים קדימה ובדקה ה-91 סבע בעט מתוך הרחבה סמוך לקורה. בדקה ה-95 מתפרצת של מכבי חיפה סוגרת לירוקים את המשחק עם 2:0 לאחר שאזולאי דחק מקרוב ומכבי חיפה רושמת ניצחון גדול.

מרקו בלבול מאמן מכבי חיפה אמר בסיום המשחק: "אני שמח, נתנו משחק טוב, ניצחנו בצדק. החצי הראשון היה מאוזן, בחצי השני השתלטנו על המשחק והגענו למצבים. מגיע כל הכבוד לשחקנים על הלחימה וההקרבה. אמרתי שאנחנו באים לכל משחק במטרה לנצח וזה לא משנה איפה. הנענו את הכדור כמו שצריך ושלטנו ואני שמח. נטע הוא שחקן מוכשר והוא באמת היה טוב היום אבל הסוד היום היה המשחק הקבוצתי, שיחקנו כקבוצה, הנענו כדור והגענו למצבים. אנחנו מאושרים אבל אנחנו נשארים עם הרגליים על הקרקע ולא נצא בהצהרות. אני לא חושב שעשיתי משהו מיוחד, שיניתי את המערך והסגנון ואולי השחקנים מרגישים יותר טוב."

שחקן הקבוצה נטע לביא אמר בסיום: "אני חושב שהיה מאמץ קבוצתי אדיר. באמת רצינו לנצח היום, התכוננו לזה ורצינו את זה. זו שנה רביעית שלי במועדון ואני רוצה לתת לו הכל. יש לנו המון מה להשתפר ונמשיך ללמוד מבלבול. כבר שנתיים מדברים על שחקני בית, זה לא מסםיק שנותנים לנו, אנחנו צריכים לקחת את זה. אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להוביל את הקבוצה. מגיע כח הכבוד לקהל שהגיע לכאן וזה לא מובן מאליו. אנחנו לא מסתכלים על מטרות אלא עוברים משחק משחק "

מכבי חיפה: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, עאיד חבשי, אטיין ריינן, עופרי ארד, רז מאיר, נטע לביא, ז'ורז' מנז'ק, סינטיהו סלליך (עוואד, 59) ניקיטה רוקאביצה (סאן מנחם, 87), שון וייסמן (אזולאי, 73).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.