בלקמן וטאווטחה יצטרפו למכבי?

מאת רובי לוי | במכבי חיפה לא עוצרים - טאלב טאווטחה וניק בלקמן קרובים לקבוצה, במקרה בלקמן כרגע ישנן פערים בין הקבוצה לשחקן ובמקרה טאווטחה, קבוצתו הגרמנית מערימה קשיים 

במכבי חיפה אמנם עסוקים במפגש הליגה שיערך מחר מול הפועל תל אביב, אבל במועדון הירוק יש מי שעובד כל העת על נושא הרכש בחלון הנוכחי. לאחר החתמתם של צמד הזרים קארים פריי ומנואל אייטורה, הירוקים לא עוצרים ונדמה שהמערכת תעשה הכל על מנת להתחזק בשחקנים נוספים, עוד בחלון הנוכחי שמסתיים ביום שלישי הקרוב. שני שמות על הפרק במכבי חיפה, אחד מהם הוא טאלב טאווטחה שבמועדון מנסים להחזירו כבר מהקיץ, הערכות הן שמול השחקן עצמו ישנן הבנות אך קבוצותו הגרמנית מערימה קשיים בשיחררו זאת על אף שהשחקן מסיים חוזה בסוף העונה.

שם נוסף אותו מנסים במכבי חיפה הוא ניק בלקמן ששיחק בעונה החולפת במדי מכבי ת"א ואת העונה החל בספורטינג גיחון מהליגה השנייה. כרגע פערים כספיים בין הקבוצה לשחקן מרחיקים את השחקן מסמי עופר, אם כי במועדון הירוק לא מתכוונים לוותר והערכות הן שביום שני-שלישי תהיינה התפתחויות בנושא. כבר במהלך הקיץ נעשו גישושים מול ניק בלקמן, אך דרישות שכר מפורזות של השחקן מנעו אפילו מו"מ על הצטרפות לקבוצה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.