"מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה"

גילור בירוק | שמעון גילור מסכם את מסע התלאות לטדי, מוצא רומן פץ חדש וקורא לאוהדים למלא את סמי עופר 

1. המשחקים באצטדיון טדי בירושלים מבאסים אותי עוד לפני שריקת הפתיחה. הדרך המייגעת (כאשר אנחנו משחקים נגד בית"ר ירושלים בשבת אני לא יכול להגיע ואילו בימי חול הנסיעה לעיר הבירה בשעות הערב כולל פקקים בכביש 6, בכביש 1 ,או 443, בנתיבי בגין + מציאת חניה – זה עניין של 3 שעות ותוסיפו את הכניסה והבידוק  לא תענוג גדול), האווירה האלימה והגזענית, המחיר המופקע (100 ₪ ליציע מאחורי השער ובעניין הזה גם באר שבע שותפה ל"פשע"),ואמש תוסיפו את הגשם ביציע ללא קירוי כמו פעם. אז תשאלו ובצדק: עם נתוני פתיחה כאלה , מדוע בכל זאת אנחנו מגיעים באלפים? והתשובה פשוטה. הכל מאהבה. איך כתב שלמה המלך? "מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה ונהרות לא ישטפוה" .

2. בסוף כשמסכמים את המשחק, אי אפשר לומר שראינו כדורגל גדול. ויותר מכל מפריעה לי העובדה שמיד בהרחקה של מנג'ק השליטה במשחק עברה לבית"ר. קבוצת כדורגל טובה ומאומנת, אמורה להיות ערוכה גם למצב של נחיתות מספרית. זה קרה, קורה ויקרה. היו זמנים שבהם אפילו ידענו להשתפר לאחר הרחקה. אז איפה הבעיה? במנטליות? בהכנה? בחומר השחקנים? כנראה ששילוב של 3 הסיבות והתוצאה – מתסכלת.

3. על נקודות התורפה, על ההתנהגות של מנג'ק, על רמי גרשון – אני מניח שכבר קראתם, ראיתם והפנמתם. אז בואו ונתרכז בחיובי. היינו עד לא מזמן קבוצה מופקרת –לא עוד. יש לנו בלם אחורי שקט, רגוע, טכני ויחד עם זה קשוח ולוחם –במידה מסוימת ריינן מתחיל להזכיר את רומן פץ ואין מחמאה גדולה מזו. סולליך (כל עוד יש אויר בריאותיו) מפרק שבוע אחר שבוע את הגנות היריבה בפעולות אישיות מבריקות. ועופרי ארד –איזה ילד!

4. בשבועיים הקרובים, יש לנו אפשרות להבטיח את ההשתתפות בפליאוף העליון. מה שבעבר הלא רחוק, נראה כמובן מאליו, נהייה יעד לא פשוט להשגה. לא סימפטי אך זו המציאות. אני מקווה וגם מאמין לנוכח ההתנהלות בתקופה האחרונה שבעונות הבאות זה כבר ייראה אחרת. כעת, הציפיה שלי מכולנו, מאמנים, שחקנים, אוהדים וכל מי שמכבי חיפה יקרה לליבו, הינה להתגייסות.  כל אחד בתחומו שיתרום להשגת המטרה. מבחינתנו, האוהדים,  זה מאד פשוט. 20 עד 25 אלף ירוקים בשני המשחקים הקרובים בסמי עופר  -לא פחות!
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.