לא מחזיקות

מאת רובי לוי | מכבי חיפה לא מצליחה לשמור על תואר גביע המדינה בפעם הרביעית ברציפות לאחר הפסד במשחק צמוד מול הפועל כפר סבא

רצף הניצחונות המרשים של בנות מכבי חיפה נשבר דווקא במשחק גמר הגביע. הירוקות הגיעו למפגש מול היריבה הניצחית הפועל כפר סבא כאשר היא מחזיקה ברצף של 31 ניצחונות בכל המפעלים ולמעשה לא טעמה את טעם ההפסד כשנה שלמה אך דווקא במשחק הזה, כשלו בנות מכבי חיפה במסע להגנת התואר ורשמו הפסד 3:2 במשחק צמוד. מכבי כזכור מחזיקת גביע המדינה בשלושת העונות האחרונות. כעת יתרכזו חניכיו של גיא שמאי במאבקי הליגה ובניסיון לפחות את האליפות להשאיר בחיפה.

זה התחיל טוב מבחינת הירוקות שפתחו את המערכה הראשונה בריצה ובדרך ליתרון 9:2, כפר סבא חזרה אבל מכבי ירדה מנצחת עם 25:23. המערכה השנייה הייתה צמודה לכל אורכה מכבי הייתה קרובה לנצח אך בסופו של דבר הייתה זו הפועל כפר סבא שהשוותה ל-1:1. כפר סבא ניצחה במשחק צמוד גם את המערכה השלישית בדרך ליתרון 2:1, הירוקות מחיפה עם מערכה רביעית חד צדדית ניצחו 25:12 ובמערכה החמישית מכבי חיפה מפסידה 15:12 לאחר שהיו קרובות לניצחון עם יתרון 12:10. לוגאן טום הייתה המצטיינת בצד הירוק כאשר לקחה על עצמה ברגעים המכריעים את המשחק וסיימה עם 24 נק', אנדרושקו סיימה עם 20 נק' ולפולינה מליק היו 16.
צילום: איגוד הכדורעף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.