משברון: הפסד להפועל במושבה

מאת יובל מרון | הפסד שני ברציפות לאדומים שחורים, 4-2 לבני יהודה על חניכיו של מימר, המאמן בסיום: ״ההפסדים האחרונים פגעו בנו מאוד״

בתום שבוע לא פשוט בקריית חיים עקב ההפסד המפתיע והמאכזב לקבוצת התחתית, מועדון ספורט אשדוד, התארחה הערב הפועל באיצטדיון המושבה לקרב צמרת אל מול החבורה הכתומה, בני יהודה. כאמור, במהלך השבוע פסק בית הדין של ההתאחדות לכדורגל כי רק אוהדי מחזיקת הגביע רשאיים לאכלס את האיצטדיון באם המושבות. על כן, זכו שחקניו של מימר ליתרון יחסי בהתמודדות. בפן המקצועי, המאמן ביצע שלושה שינויים בהרכב כאשר את מקומם של מיטרבסקי, זמיר ואז׳ובל, תפסו אראל, גילי ורמוט ועידן שמש.

הפועל פתחה היטב את המשחק אך מיעטה לדייק בפעולה האחרונה. בדקה ה-18 איבוד שלומיאלי של קפילוטו הוביל ליתרון של בני יהודה, צ׳יבוטה הותיר את סילבסטרה לבדו מול שטקוס, אקס בית״ר גלגל פנימה וקבע 1-0. בדקה ה-29 החלוץ היה חייב להשלים צמד כשנגח לקורה משלושה מטרים. בדקה ה-32 גינסארי העביר כדור רוחב חזק, המסירה של המולדובי פגעה בעזוז וחדרה לרשת, 1-1. שבע דקות חלפו והמארחת זכתה לפנדל עקב נגיעת יד של מלול בתוך הרחבה, קונסטנטין ניגש אל הנקודה הלבנה וקבע 2-1.
צילום: חגית אברהם
בדקה ה-47 אראל בעט היטב מסף הרחבה, זובאס הדף. בדקה ה-57 סילבסטר הכניע את שטקוס באחד על אחד והגדיל את התוצאה ל3-1. בדקה ה-81 הפועל זכתה גם כן לבעיטת עונשין מאחד עשר מטרים לאחר עבירה על חוזז, אראל דייק מול זובאס, 3-2. בדקה ה-88 עמית זנטי סתם את הגולל כשכבש מול רשת חשופה, 4-2. בסיום, הפועל רושמת הפסד שני ברציפות ומטרת הפלייאוף העליון מוטלת בספק.

שרון מימר בסיום: ״קשה לצאת עם נקודות כשהקבוצה היריבה מנצלת כל מצב ומענישה אותך על כל טעות, לא הגענו טוב למשחק, אבל עמדנו טוב טקטית וביטלנו את ההתקפות המסודרות שלהם. הפעולות שלנו בהתקפה היו פחות טובות אבל סיפור המשחק הוא הטעויות שנבעו מלחץ, יהיו שלושה משחקים של מלחמת עולם עד שנגיע לפלייאוף. שני המשחקים האחרונים פגעו בנו מאוד, אבל כלום לא גמור, אנחנו קבוצת כדורגל טובה ונוכל להגיע לפלייאוף”.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, גל אראל, ראדו גינסארי(79, בן אז׳ובל), שלומי אזולאי(63, גיא חדידה), גילי ורמוט, מתן חוזז ועידן שמש(70, נס זמיר)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.