קארים עור וגידים

מאת רובי לוי |ניצחון משכנע לירוקים, 3:1 על הפועל חדרה, פריי כבש והצטיין, מאבוקה בישל פעמיים. בלבול: "משחק אדיר"

ניצחון גדול למכבי חיפה, שמבטיחה לעצמה כמעט בוודאות מקום בפלייאוף העליון. רוקביצה, פריי שגם היה המצטיין על המגרש ואבו פאני כבש לזכות מכבי. מרקו בלבול בחר לשנות את השיטה ועבר לשחק עם שני בלמים, כאשר עאיד חבשי נותר על הספסל, אטיין ריינן ועופרי ארד פתחו במרכז ההגנה. הופעות בכורה לאבו פאני שבלט וכבש גם מנואל איטורה עלה כמחליף במחצית השנייה.

כבר בדקה ה-7 מכבי חיפה ערכה חילוף כפוי כאשר סלליך שנפצע פינה את מקומו למוחמד אבו פאני. בדקה ה-10 מכבי חיפה עלתה ליתרון לאחר שכדור רוחב מצא את ראשו של רוקביצה בתוך הרחבה, האחרון לא התבלבל וכבש מקרוב 1:0 ירוק.

בדקה ה-16 רוקביצה כמעט וכבש את השני אבל שוערה של חדרה הצליח למנוע מהחלוץ לכבוש באחד על אחד. מכבי המשיכה ללחוץ, ובדקה ה-26 כדור של אבו פאני מצא את עוואד לבד בתוך הרחבה, אבל הכדור שלו הלך החוצה. בדקה ה-35 קארים פרי הגיע לסמי עופר, הטורקי קיבל רוחב ממאבוקה ובנגיעה אחת ירה טיל לבין החיבורים ועושה 2:0 לירוקים.

מכבי פתחה טוב את החצי, בדקה ה-55 אבו פאני כמעט וכבש כשבעט מחוץ לרחבה, אך הכדור עבר סמוך לקורה. 3 דקות חלפו ואבו פאני כבר כבש, דאבל פס שלו עם רוקביצה השאיר אותו לבד ברחבה והקשר בבכורה שלו לא התבלבל והעלה את מכבי ל-3:0. בדקה ה-75 חדרה צימקה את התוצאה עם שער של פרץ. הירוקים שמרו על תוצאה עד לסיום המשחק.

מרקו בלבול בסיום המשחק: "אני חושב שמגיע מילה טובה לשחקנים על לחץ גבוה, כבשנו שערים יפים, הגענו למצבים, השחקנים נתנו משחק אדיר. בכדורגל זה נורמלי שיש דקות פחות טובות והיריב שולט, שיחקנו נגד קבוצת פלייאוף עליון. ב3:0 הייתי בטוח שניתן את הרביעי, זה לא קרה אבל אני שמח על הניצחון. בכדורגל תמיד יש מה לשפר אבל אנחנו צריכים להמשיך להתמיד אבל אני שמח עם כל מה שראיתי. חשוב לי לראות את האוהדים נהנים מכדורגל ואני שמח שהם נתנו הצגה לקהל היום. תחרות זה דבר בריא שחקנים יודעים שהם חייבים לתת הכל כי אחרת מישהו אחר להם את המקום, אני מרוצה מהכאב ראש הזה."

מכבי חיפה: גיא חיימוב; ארנסט מאבוקה, רמי גרשון, אטיין ריינן, עופרי ארד; נטע לביא, מקסים פלקושצ'נקו, סינטאיהו סלליך (מוחמד אבו פאני, 7), קרים פריי, ניקיטה רוקאביצה (שועה, 57), מוחמד עוואד (איטורה, 79).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.