מכבי תארח את סכנין

בצל פרשת תמאש - מכבי חיפה, הירוקים מתכוננים למפגש הליגה הקרוב מול בני סכנין (שבת, 16:00).  בלבול: "רוצים להמשיך להשתפר"

לאחר שהבטיחו באופן סופי את מקומם בפלייאוף העליון, ירצו במכבי חיפה לשפר עמדות לקראת מפגשי הפלייאוף. למכבי נותר עוד משחק ליגה אחד למעט המפגש מול סכנין, והוא יהיה מפגש חוץ מול עירוני קריית שמונה. לקראת סכנין מכבי תקבל מהרחקה גם את השוער גיא חיימוב וגם את המגן ארנסט מאבוקה שצפויים לשוב להרכב. במכבי מבינים שסכנין תגיע לסמי עופר להלחם על חייה וגורם במועדון אמר לחיפה ספורט היום: "השחקנים יודעים שהם חייבים להיות מפוקסים, זה שהגענו לפלייאוף העליון זה לא מספיק".
צילום: חגית אברהם.
המאמן מרקו בלבול התראיין לאתר הרשמי לקראת המשחק ואמר: "המטרה שלנו היא להמשיך ולהשתפר ברמת המשחק. אנו עובדים קשה מאוד באימונים ואני לא אומר את זה כקלישאה. אנחנו רוצים לגרום לקהל שלנו לשמוח וליהנות מקבוצה תוססת ואטרקטיבית. כשנעשה את זה אנחנו נשתפר גם בטבלה. השאיפה שלנו היא ללכת כמה שיותר רחוק ולהצליח כמה שיותר".

עוד הוסיף בלבול: "אנחנו רואים שבליגה הזו אין משחקים קלים. סכנין תבוא להילחם על חייה כדי להישאר בליגת העל. סכנין תבוא לצופף וראינו את המשחקים האחרונים שלה מול בני יהודה ומכבי ת"א, תוצאות מצוינות עבורם. יש להם שחקנים שיודעים כדורגל. אנחנו מבחינתנו צריכים להתרכז במכבי חיפה ולשחק את הסגנון שלנו, להיות דומיננטיים. נעשה הכל כדי להשאיר את הנקודות בבית".

ובתוך כך, במכבי חיפה פנו היום בצהריים להתאחדות לכדורגל בדרישה להעמיד לדין את בלם הפועל חיפה גבריאל תמאש בטענה שביזה ולא נהג התנהגות נאותה לאחר שפירסם פוסט בו רואים את מוחמד עוואד משתחווה לעבר הבלם הרומני. במכבי חיפה כועסים על העובדה שבהפועל חיפה בחרו להתעלם מהעניין ולא יחסו לזאת חשיבה יתרה. תאמאש בלם הפועל חיפה, הגיש היום תלונה במשטרה על איומים, לדבריו בשעות האחרונות הוא מקבל תגובות ונאצה ואיומים על חייו. ההתאחדות לכדורגל טרם התייחסה לעניין.
צילום: חגית אברהם.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.