הרצף נשבר

מאת יובל מרון | הפסד להפועל לראשונה מזה כסיבוב, 1-0 לאשדוד שהרבתה להחמיץ, צרויה(63) הכריע, מימר: ״הפסד מוצדק״

במסגרת המשחק המוקדם במחזור ה-22 של ליגת העל, לעיניי כ-4400 צופים, אירחה אחר הצהריים הפועל את נועלת הטבלה, מ.ס. אשדוד. כזכור, בסיבוב המשחקים הראשון, החל מימר את דרכו על הקווים במועדון האדום נגד הקבוצה הדרומית. בתום סיבוב מאז אותו משחק, ניתן לומר בפה מלא כי מימר הצליח לחולל שינוי דרסטי בקרב שחקניו ולהדריך אותם אל המקום החמישי בטבלה. הפועל הגיעה להתמודדות בכושר נהדר ולאחר תוצאת התיקו נגד מוליכת הטבלה. מכבי ת״א, מחזיקת הגביע ידעה שכל תוצאה מלבד ניצחון תיחשב כאכזבה. הרכש הטרי שלומי אזולאי המשיך לקבל את הקרדיט בהרכב כאשר השינוי היחיד חל בחוליית ההתקפה כשזמיר תפס את מקומו של ורמוט.

בדקה ה-4 אווסו ניסה את מזלו עם בעיטה מחוץ לרחבה, שטקוס הדף היטב. בדקה ה-13 קרן של ביטון נחתה על ראשו של חטאב, הבלם החמיץ מקרוב. בדקה ה-35 הפועל הגיעה להזדמנות ראשונה כשבעיטה של חוזז מקצה הרחבה עלתה גבוה מעל לשער. דקה חלפה ודין דוד היה חייב להעלות את האורחת ליתרון אך רשם החמצה ענקית משלושה מטרים. בדקה ה-39 שוב אשדוד החמיצה בענק, הפעם היה זה ברדע שנגח משני מטרים, שטקוס בהצלה נהדרת מנע ממנו לכבוש. מסכת ההחמצות נמשכה עם מושל שהחטיא באחד על אחד מול השוער הליטאי.

צילום: חגית אברהם

בדקה ה-51 תאמאש שיגר כדור אדיר מכ-35 מ׳, הבעיטה חלפה בסמוך לקורת שערו של משפתי. בדקה ה-63 אשדוד עלתה ליתרון, לאחר ערבוביה ברחבה גל צרויה נגח מקרוב וקבע 1-0. בדקה ה-75 חוזז בעט בחופשיות ממרכז הרחבה ישירות לידיו של משפתי. בדקה ה-88 ביטון היה חייב להעניק שלוש נקודות לקבוצתו כשדהר לבדו מחצי מגרש אך בעט ברשלנות לקורה. בסיום, הפועל רושמת הפסד לראשונה מאז חודש נובמבר.

מימר בסיום: ״הפסד מוצדק, אשדוד שיחקה הרבה יותר טוב, שקט ומחוייב מאיתנו. איבדנו שליטה בצורה טוטאלית, זה לא קרה לנו אף פעם וחבר שזה קורה במאני טיים. זו סטירה מצלצלת, אבל נצטרך להתאושש. היה לנו שבוע אימונים טוב, לא הפסדנו בגלל יכולת של שחקן כזה או אחר, הפסדנו כי לא שיחקנו כקבוצה”.

הרכב הפועל חיפה: ארנסטס שטקוס, דור מלול, גבריאל תאמאש, ניסו קפילוטו, שון גולדברג, ריקי מיטרבסקי(76, גילי ורמוט), ראדו גינסארי, שלומי אזולאי, מתן חוזז, נס זמיר(46, גיא חדידה), ובן אז׳ובל(46, עידן שמש)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.